כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהר לפני שייגמר: למגורים או להשקעה - פרויקטים ששוו

השפע הגדול של פרויקטים המוצעים כיום, עלול לבלבל כל אחד. לכן, לנוחותכם, ריכזנו עבורכם מספר פרויקטים בולטים, כל אחד שונה במעט מחברו, שחשבנו שיעניינו אתכם.

20/12/2015

האם כדאי להשקיע בפרויקטי בנייה חדשים?

האם כדאי להשקיע בפרויקטי בנייה חדשים?
מילים רבות נכתבו בחודשים האחרונים על כדאיות ההשקעה בנדל"ן, קניית דירות בפרויקטי בניה מקבלן, דירות קיימות וכן הלאה. על כל מומחה הטוען כי כדאי להמתין, ישנם (לפחות) שניים הטוענים כי עכשיו הוא בדיוק הזמן לרכוש דירה חדשה מקבלן, למטרתם מגורים או כהשקעה לטווח הקצר או הרחוק. בשורה התחתונה, העובדה היא כי המציאות בשטח מראה כי פרויקטי בניה חדשים צצים כפטריות לאחר הגשם, וכי קבלנים רבים נמצאים בימים אלה לקראת סיום הבניה או במהלכה.

שכונת גבעת אלונים בקרית אתא

הצפון מוריק עוד יותר. פרויקט של חברת הבניה שרביב בקרית אתא, הסמוכה לחיפה. הפרויקט מציע 610 דירות בבתים צמודי קרקע ובבניינים בקרבה למרכזי קניות, מוסדות חינוך, נתיבי תחב"צ ועוד. במסגרת הפרויקט נבנית שכונה שלמה הכוללת שני בניינים בני 18 קומות, ארבעה בניינים בני 10 קומות, 3 בניינים בני תשע קומות, 11 בניינים בני חמש - שש קומות ו-154 בתים צמודי קרקע. הפרויקט פונה במיוחד לזוגות צעירים וזוגות צעירים עם ילדים.

ברדיצ'בסקי גבעתיים

פרויקט של חברת EWave נדל"ן בשכונת ארלוזרוב בגבעתיים. הפרויקט כולל שני בניינים ובהם 22 דירות: 16 דירות בנות 5 חדרים ומרפסת, ארבעה דופלקסי גג (5 חדרים ומרפסת) ושתי דירות גן. הפרויקט ממוקם ברחוב שקט, ועם זאת, קרוב למרכזי קניות ובילוי.

המושבה האמריקאית, אבן יהודה

לבנות את ביתך מהיסוד. פרויקט של אטרה נדל"ן. במערב הישוב אבן יהודה, קרקעות פרטיות לרכישה לצורך בניה או כהשקעה. האזור נגיש וקרוב לצירי תנועה (ככביש 4, כביש החוף, כביש 553 וגם תחנת רכבת). הפרויקט מאפשר רכישת קרקע באזור שבעתיד תיבנה בו שכונה איכותית.

Oxford Tower אוקספורד ב"ש

הדרום מתעורר כדי ללמוד. הפרויקט Oxford Tower אוקספורד ב"ש כולל 180 יחידות דיור במגדל בן 17 קומות. פרויקט ברח' באזל בב"ש, הממוקם בקרבת מכללת סמי שמעון, כ-10 דקות נסיעה מהאוניברסיטה ובקרבת מרכזי בילוי וקניות. חברת EWave נדל"ן מעמידה לרשות המשקיעים החכמים קונספט השקעה מיוחד - דירות סטודנטים להשכרה. דירות בנות 2 ו-2.5 מעוצבות ומאובזרות באופן מושלם, מנוהלות בידי חברת ניהול ומוצעות למכירה במסגרת קבוצת רכישה. הרכישה יוצרת מצב של Win-Win למשקיעים ולסטודנטים גם יחד.

Gallery Boutique - אילת בסטייל

פרויקט של חברת יובלים, הכולל שני בניינים ו-62 יח"ד בסה"כ ברובע 6 בשכונת שחמון. הבניינים בעלי לובי מפואר, והדירות המוצעות הן דירות שלושה חדרים מעוצבות בעלות מרפסות מרווחות, פנטהאוזים גדולים או דירות גן, המכילות אפשרות לבניית בריכה בצמידות לדירה. הפרויקט פונה לבני הגילאים והמצבים המשפחתיים השונים, אשר רוצים לגור בדירה בסגנון איכותי ובשכונה יוקרתית.

בקיצור:

במסגרת היציאה מהערים הגדולות וממרכז הארץ, קמים פרויקטים רבים, חלקם פונים במיוחד לקהלי יעד מסוימים ומתאימים לצרכיהם הספציפיים. משתלם להישאר עם אצבע על הדופק ולבדוק את המתרחש, על מנת שלא לפספס דירה טובה למגורים או להשקעה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים