כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים שיאפשרו לך להשאיר את התינוק עם בייביסיטר

דפיקות הלב, החששות המתבטאים בידיים קרירות ובפנים מודאגות והרשימה הארוכה, לעיתים ארוכה מאד, של הנחיות ומטלות – כל אלו מלווים את הפעם הראשונה שבה אנחנו משאירות את התינוק שלנו עם בייביסיטר. אנחנו דואגות לכל פרט, קונות, מארגנות ומפשטות את הטיפול, כך שנרגיש חלק מהשעות האלו שבהן אנחנו לא איתו. החששות הם טבעיים לגמרי, אבל יש דברים שאפשר לעשות כדי להקל עליהם. קבלי מאיתנו 5 טיפים שיאפשרו לך להשאיר את התינוק עם בייביסיטר ללא חשש.

22/12/2015

בחרי את הבייביסיטר בקפידה:

זהו כנראה הטיפ החשוב ביותר והברור מאליו יותר מכולם. בחירת הבייביסיטר הנכונה תאפשר לך להתחיל את המסע אל החיים מחוץ לבית בצורה הרבה יותר רגועה ונינוחה. חשוב לבחור במטפלת שבדקת את הידע והניסיון שלה, שקיבלת עליה המלצות מאנשים שאת סומכת עליהם, שנפגשת איתה וראית אותה בסביבת ילדים. לא כדאי לוותר על אף בדיקה, שאלה, בירור או חוות דעת שאת יכולה להשיג. התמונה הרחבה ביותר על המטפלת שלך תאפשר לך להחליט נכון ולהיות שלמה עם ההחלטה.

הדריכי את המטפלת לשמירה על סדר יום מוסכם עליך:

הדריכי את המטפלת לשמירה על סדר יום מוסכם עליך:
חשוב שתהיי מעורבת בהקניית סדר היום של הבייביסיטר עם התינוק. את צריכה להיות זו שקובעת את לוחות הזמנים, הפעילות וסדר הארוחות. שמירה על סדר היום שאת והתינוק שלך רגילים אליו ומיישמים יחד, תעזור לך לדעת מה התינוק שלך עושה בכל שעה, לצד העדכונים שתקבלי מהבייביסיטר.

השתמשי במשאבת הנקה לשאיבת חלב עבור תינוקך:

אימהות רבות חוששות בעיקר מנושא התזונה. החשש הוא שהבייביסיטר תאכיל את התינוק באוכל פחות מזין ותיאלץ לוותר על הזנת חלב האם. הפתרון לכך הוא ללא ספק שאיבת חלב אם לפני שאת עוזבת את הבית. ניתן לרכוש או לשכור משאבת חלב בכל חנות מתמחה. השכרת המשאבה לתקופה היא עדיפה כיוון שאינך צריכה לרכוש משאבה קבועה במחיר גבוה שתשתמשי בה רק פעם בפעם.

הכיני יומן אירועים למילוי על ידי הבייביסיטר:

אחת הדרכים לעקוב אחר מה שקורה בשעות שבהן את לא בבית היא לבקש מהבייביסיטר לכתוב עבורך יומן אירועים קצר, שיעזור לך לעלות על בעיות ולמקד את הטיפול כפי שאת רואה אותו. הכיני יומן שכולל שעה, פירוט הפעילות ואיך עברה הפעילות. לא מדובר בשאלון שלוקח שעות למלא, אלא שורה אחת בכל פעם לאחר כל פעילות במהלך היום.

עקבי אחרי מה שקורה באמצעות מצלמות:

למרות שאנחנו נפגשות עם התיעוד המצולם של תינוקות ומטפלות בדרך כלל במהדורת החדשות, כאשר עולה לכותרות סיפור לא נעים, אנחנו יכולות להשתמש באמצעי הצילום גם לוודא שהמטפלת הנפלאה שבחרנו נהנית בחברתו של התינוק והוא נהנה בחברתה. התקיני מצלמות מעקב בבית וחברי לתוכנת מעקב שתאפשר לך להציץ על מה שקורה בבית. חשוב לציין שמדובר בהוצאה לא קטנה והתענוג יכול להפוך להתמכרות, כאשר במקום הפעילות שבגללה יצאת מהבית, תעסקי רוב הזמן בצפייה במה שקורה בתוכו כשאת לא נמצאת. אם זאת, הידיעה שקיימות מצלמות יכולה לגרום לך להרגיש הרבה יותר בטוחה כשאת יוצאת מהבית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים