כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מאוורר תקרה עם שלט מוצר פרקטי ומעוצב לכל חדר

במשך השנים היינו רגילים להשתמש במזגנים עם שלט, עדיין במרבית הבתים יש מזגנים בכל החדרים עם שלט שמאפשר לנו לשלוט טוב יותר על הקירור והחימום בחדרים.

23/12/2015
אך מי שחפצה נפשו לא במזגן אלא במערכת אוורר אחרת, נאלץ להתקין מערכת מאווררים אך כזו שהשליטה עליהם נעשית דרך המכשיר עצמו.
לשמחתנו הרבה, בשנים האחרונות אנחנו רואים מודלים חדשים של מאווררי תקרה. מאווררים עם שלט. הקונספט הוא מאוד פשוט וברור, במקום להתקין מאוורר קיר, או מאורר נייד בחדר, אפשר לוותר גם על המזגן ולהתקין במקום זה מאורר תקרה עם שלט. מדובר במוצר מאוד פרקטי אשר מוסיף גם אלמנט עיצובי לחדר.
מאוורר תקרה עם שלט, מותקן בדרך כלל בחלקה המרכזי של התקרה, כך מוטות הכנפיים שלו יכולות לנוע בחופשיות על גבי כל החדר והאוויר יורד בצורה נכונה בכל חלקי החדר. צריך לזכור כאשר האוויר יורד מלמעלה למטה זה הרבה יותר יעיל ונכון מאשר אוויר שעולה למעלה למטה כמו במקרה של מזגן תחתי או מאוורר רצפה.
היתרון של מאוורר תקרה עם שלט הוא היכולת לשלוט בו בצורה חכמה בכל שלב ומכל מקום בחדר. זה אפקטיבי הן לחדרי שינה קטנים והן לחדרים גדולים, חללים כמו סלון, מסעדה, בית קפה, משרד ועוד. תחשבו על זה כשאתם מכוסים באמצע הלילה עם שמיכה ורוצים לכבות את המאוורר או להנמיך את עוצמת הפעולה שלו, אז במקום לקום מן המיטה אתם יכולים להשתמש בשלט בצורה ישירה ומהירה בשביל לכבות או להנמיך אותו.

כיצד מאורר תקרה עם שלט מוסיף לעיצוב החדר

מאוורר תקרה איננו רק פרקטי יותר מאשר מערכות מיזוג אחרות, גם מבחינת העבודה שלו וגם מבחינת החיסכון שהוא מקנה אלא גם מבחינה עיצובית הוא הרבה יותר נוח ויפה. מאחר והוא תלוי בתקרה אז הוא לא תופס מקום שאמור היה לשמש אלמנטים עיצוביים אחרים, להיפך, הוא בעצמו אלמנט עיצובי, דוגמא מאוורר תקרה עם כנפי עץ יכולים להקנות לחדר ולכל חלל בו הוא נמצא תחושה ייחודית כאילו מדובר במבנה כפרי.
מאוורר תקרה עם שלט גם כולל הרבה פעמים תאורה ובכך הוא מייתר את הצורך להציב תאורה אחרת במקום. מדובר במנורת LED שיכולה להאיר את כל החלל וכן לשמש אותנו לטווח ארוך. על מוטות הכנפיים של המאוורר אפשר גם להוסיף אלמנטים אחרים למשל, קישוטים, שרשרות, חרוזים ועוד, אשר יוסיפו נדבך חשוב בעיצוב של המאוורר עצמו ושל החדר בכלל.
נקודה חשובה לסיום, כשאתם רוכשים מאורר תקרה עם שלט, תשימו לב שהאחריות חלה על כל חלקי המאוורר כולל על השלט עצמו וכן תבחנו האם החלקים השונים ניתנים להחלפה בישראל או שמא יש צורך לייבא אותם, מה שכמובן עלול לייקר את המחיר של המאוורר בטווח הארוך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים