כרגע באתר
7
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מבצעי נדלן לזוגות צעירים

אילו מבצעי נדל"ן קיימים היום עבור זוגות צעירים החולמים לרכוש דירה?

24/12/2015
זוגות צעירים צריכים להישאר עם אצבע על הדופק כדי לקבל עדכונים על מבצעי נדל"ן. בתקופה בה מחירי הנדל"ן לא מפסיקים לעלות, יש דווקא כמה איזורים אטרקטיביים שאליהם שווה לשים לב:

א. אילת - מי שמוכן להדרים לאילת ימצא נכסי נדל"ן במחירים שלא ניתן להשיג באף עיר גדולה אחרת ברחבי הארץ. אילת היא עיר פוטנציאל צמיחה משמעותי, בעיקר לקראת בניית שדה התעופה החדש. בעיר אילת ניתן לרכוש דירת 3-4 חדרים במחיר של 900,000 ולהבטיח איכות חיים גבוהה.

ב. צור יצחק - זוגות צעירים שמעדיפים מושבים ישמחו להתעניין לגבי מבצעי הנדל"ן של צור יצחק. זהו מושב בשרון שאליו ניתן להגיע בקלות מכביש החוף, כביש 6 וכבישים נוספים שייבנו בקרוב. צור יצחק הוא מושב מבוקש בגלל השטחים הפתוחים והמרחק לערי גוש דן.

ג. ראשון לציון - עיריית ראשון לציון מפרסמת מבצעי נדל"ן לזוגות שאחד מהם הוא תושב העיר, או לחילופין לאנשים שיש להם הורים שגרים בה. בצורה כזו מתכוונת העירייה לחדש את פני העיר ולהבטיח מגוון דמוגרפי. רוב הפרויקטים מבוצעים באיזור מערב ראשון לציון, אך יש גם פרויקטים חדשים ליד שיכון המזרח ותחנת הרכבת "ראשונים".

ד. חולון ובת ים - עוד שתי ערים ששווה לשים לב אליהן בהקשר של מבצעי נדל"ן לזוגות צעירים הן חולון ובת ים. בני זוג בוחרים לעבור לחולון בגלל הקרבה לגוש דן ותל אביב, בעוד לבת ים יש יתרונות כמו חוף ים מרהיב ומקומות בילוי משפחתיים.

איך מזהים מבצעי נדל"ן?

הקושי העיקרי של זוגות צעירים הוא בזיהוי מבצעי נדל"ן שרלוונטיים לצרכים שלהם. רוב המבצעים המפורסמים על ידי קבלנים לדוגמא פונים למשקיעים, בעיקר באיזורים מבוקשים כמו תל אביב. מצד שני, בני זוג שעורכים סקר שוק יכולים לדעת לאיזה פרויקט להגיש מועמדות. עליהם לגייס הון עצמי או לתאם פגישת ייעוץ עם נציגי הבנקים והחברות הפרטיות.

בנוסף, תמיד כדאי לשמור על קשר עם מתווך נדל"ן. כך שומעים על מבצעים חדשים ולכל הפחות מתעדכנים בשינויי המחירים או בדרישות השוק.

נכתב באדיבות חברת נדל"ן לוינשטין - דירות חדשות ברחבי הארץ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים