כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה עושים כשהדיירים נוטשים?

אם אתם בעלי דירה, אתם בוודאי מכירים את חוק הגנת הדייר. מדובר בחוק אשר חוקק על מנת לעזור לשוכרי הדירות ולהגן עליהם במצבים שונים, ואין ספק שהוא בהחלט חוק שצריך להישאר שריר וקיים. אבל – מה עושים כשדווקא אתם, כבעלי הדירה, זקוקים להגנה, כמו במקרה שבו השוכרים החליטו לקחת את עצמם ואת חפציהם ללא כל התרעה ולעזוב את הנכס ללא כוונה לחזור, ולא רק זה, אלא שהם גם לא השאירו לכם מפתח? התשובה: מזמינים פורץ מנעולים מוסמך!

22/11/2012
זה אולי לא קורה בכל יום, אבל ישנם מקרים רבים בהם אנשים אשר שוכרים דירה מחליטים לפתע, מסיבות השמורות עמם, לארוז את מיטלטליהם ולעזוב את המקום. לו הדבר היה מתבצע בידיעת בעל הבית ועל פי תנאי החוזה לא היתה עם הדבר שום בעיה, שהרי אנשים לפעמים רוצים לשנות את מקום המגורים שלהם, אבל כאשר הדבר מתבצע שלא על פי תנאי החוזה וללא ידיעתו של המשכיר, הרי שמדובר בנטישת הנכס. במקרה שכזה על בעל הנכס לפנות אל עורך הדין שניסח עבורו את חוזה השכירות ולהתחיל בתהליך תביעה על מנת להשיב לעצמו את זכויותיו. אבל – תהליך שכזה עלול לקחת זמן, ובינתיים בעל הדירה ירצה, בוודאי, להיכנס אל הדירה ולבדוק אם הכול שם תקין. ומה עושים אם הנוטשים לא השאירו לו מפתח ואין לו מפתח רזרבי שיאפשר לו להיכנס?

המפתח: פורץ מנעולים

המפתח: פורץ מנעולים
אם השוכרים שלכם עזבו את הדירה שהם שכרו מכם על פי חוזה, תוך הפרה של כללי החוזה, אין ספק שמדובר בדבר חמור ושיהיה עליהם לתת את הדין על כך. אם נטשו את הדירה ולקחו איתם את כל המפתחות, מבלי להשאיר לכם אפשרות להיכנס לדירה, הדבר, כמובן, חמור שבעתיים ואין ספק שגם לכך צריך יהיה להתייחס בבית המשפט. אבל, עד שיגיע מועד המשפט יחלוף זמן רב, ובינתיים אתם בוודאי מעוניינים להיכנס לנכס שבבעלותכם. לכן, מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין מנעולן המתמחה בתחום של פריצת דלתות. פורץ מנעולים מוסמך, המחזיק ברישיון עבודה ומבצע את עבודתו באישור משטרת ישראל, יוכל לפרוץ כמעט כל דלת ויאפשר לכם להיכנס אל הדירה בתוך זמן קצר ביותר. כך תוכלו לבדוק האם השוכרים השאירו אחריהם דבר מה (שאולי בכל זאת יוכל להעיד על כוונתם לחזור) או אם גרמו לנזקים שונים בדירה, שיצטרפו גם הם לרשימת התביעות שתגישו כנגדם.

החוק עומד לצדכם!

זכרו: אמנם הדיירים ששוכרים מכם את הדירה מוגנים בהגנות שונות על פי חוק, אולם במקרה של נטישה החוק עומד לצדכם. תצטרכו כמובן להוכיח שהדיירים אכן נטשו ולא עזבו לפרק זמן מסוים, אולם אם תצליחו להוכיח זאת בית המשפט יפסוק לטובתכם. בכל מקרה, אם אתם מזמינים את שירותיו של מנעולן, חשוב שתוודאו שהוא אכן פורץ מנעולים מורשה, על מנת שלא לגרום לנזקים נוספים על אלה שכבר נגרמו לכם. בהצלחה!

נכתב באדיבות פיכטנבאום מנעולן בחיפה - מנעולים, מפתחות, כספות ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים