כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לבחור תוספי תזונה שיעזרו לכם להתרכז בלימודים?

הלימודים בבית הספר או הלימודים האקדמיים של היום הם מסובכים ומתישים ועל מנת להישאר מרוכזים ולקלוט את החומר הנלמד חייבים להתקיים מספר תנאים.

05/01/2016

להשאר מרוכזים

להשאר מרוכזים
ישנם מספר מרכיבים שהשילוב ביניהם יעזור לנו להשאר מרוכזים בשיעור. ביניהם תזונה נכונה, מספר שעות שינה מספיקות, יכולת ריכוז גבוהה ואם החומר הלימודי מעניין ומאתגר זה כמובן עוזר מאוד. לא כולנו מקבלים את התנאים הבסיסיים האלו ולכן יותר ויותר אנשים משתמשים בתוספי תזונה שעוזרים להם להגיע לריכוז מקסימאלי בזמן הלימודים.

למי זה מתאים?

כל תלמיד או סטודנט לתואר ראשון או שני שואל את עצמו בתחילת שנת הלימודים מהם תוספי התזונה שמתאימים לו בשביל הריכוז המיוחל בלימודים והאם יש תוספי תזונה מיוחדים עבורו או שיש תוספי תזונה שמתאימים לכולם שכל תפקידם הוא שיפור היכולת להתרכז בלימודים. אין ספק שתוספי תזונה הם מוצר חיוני, מוצר שיכול לעזור לכל אחד ואחת מאיתנו להגיע לתוצאות טובות יותר בלימודים אך מומלץ מאוד לא להגזים עם הכמות ולהיוועץ באנשי מקצוע טרם השימוש. תוספי תזונה יכולים להיות פתרון מצוין שיכול לשנות לאנשים מסוימים את החיים אבל אם לוקחים את התוספים הלא נכונים זה יכול להוביל בדיוק לתוצאה ההפוכה.

תוספי תזונה - הדרך שלנו להצליח?

לתלמידים או הסטודנטים שבינינו יש לוח זמנים מאוד צפוף במהלך היום, שגרת החיים בזמן הלימודים מובילה אותנו לשעות ארוכות ללא מזון איכותי ולילות רבים שמוקדשים ללמידה עצמאית ולא לשינה. זו תופעה מוכרת ושכיחה אצל רוב התלמידים והסטודנטים אבל אין זה אומר שזה המצב האידיאלי. תוספי תזונה יכולים להיות הפתרון בדרך שלנו להצלחה אבל אסור לוותר על כל הגורמים האחרים בגלל השימוש בהם. כך למשל, אם נישן כל לילה שעתיים, נאכל רק דברים מטוגנים ומלאי שומן בכמויות גדולות, לא ננסה להתרכז בשיעורים אבל נשתמש באופן קבוע בתוספי תזונה סביר להניח שהתוצאות יהיו גרועות ביותר. תוספי תזונה לא מגיעים כתחליף לתזונה בריאה או לשעות שינה מספיקות אבל שילוב של כל הגורמים יחדיו בהחלט יכול לעשות עבורנו מהפך גדול שיוביל להצלחה וריכוז בלימודים.

להתרכז בלימודים - להצליח במבחנים

מעטים הסטודנטים או התלמידים שמסוגלים להקשיב למרצה או למורה פעם אחת, להפנים ולהצליח בבחינות ובמבחנים. רובינו זקוקים להקשבה וריכוז במהלך השיעור ובנוסף לתרגול ולמידה חוזרת בבית. בעזרת ריכוז מקסימאלי נוכל לשפר משמעותית את הציונים שלנו ולהגיע להישגים גבוהים יותר. אבל מה קורה אם אנחנו לא מצליחים להגיע לריכוז בזמן השיעור או בלמידה העצמית בבית וכל רעש הכי קטן מוציא אותנו לגמרי משגרת הלימודים? תוספי תזונה יכולים להוות פתרון יצירתי עבור אלו שרוצים להגביר את הריכוז ולהוסיף לתפריט שלהם עוד כלי שיכול לעזור להם. תוספי התזונה נכנסו לעולם שלנו בשנים האחרונות ולצד אנשי מקצוע שבטוחים שהם הדרך להצלחה יש אחרים שיגידו שלמרכיבים האחרים יש דווקא השפעה גדולה יותר. אתם יכולים לנסות, במקרה הגרוע ביותר זה פשוט לא ישפיע עליכם כמו שחשבתם ותמיד תוכלו להפסיק אבל תמיד עדיך לשמוע דעה מקצועית טרם השימוש ולא משנה אם מדובר בשימוש חד פעמי או שימוש קבוע.

המאמר מוגש באדיבות טבע קסטל – תוספי תזונה: https://www.tevacastel.co.il
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים