כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חיפוי קירות לבית מיוחד

אתם עומדים בפני שיפוץ הבית, ומחפשים דרך מקורית לקשת ולעצב אותו, אך גם לא רוצים להשקיע יותר מדי כסף? חיפויי קיר זה המילה האחרונה בעולם העיצוב – ויש כל כך הרבה מהם!

22/11/2012
כיום ניתן למצוא חיפויי קיר מסוגים שונים, החל מצבעי הקיר הפשוט ביותר ועד לטפטים שעוצבו בידי טובי המעצבים בעולם. טווח המחירים רחב ביותר, אבל כל אחד יכול למצוא אביזר שיתאים גם לביתו וגם לכיסו.

מקומו של חיפוי הקירות בבית

מקומו של חיפוי הקירות בבית
נראה כי מעולם לא נחשפנו לשפע כזה של חיפויי קיר. כיום ניתן למצוא בשוק שלל אפשרויות לקישוט הקירות בבתים שלנו, החל מצבעים בגוונים ובטקסטורות ייחודיות, ועד למדבקות קיר וטפטים בעיצובים נועזים. נראה גם שמעצבי קישוטי הקיר אף פעם לא היו כל כך אמיצים, שכן עיצובים בצבעים דרמטיים ובצורות בולטות הם עניין נפוץ ביותר. כל ההיצע הרחב הזה צמח על קרקע פורייה של העדפת קישוטי קיר על ידי הצרכנים. אחרי היעדרות ממושכת מהקירות שלנו, חיפויי הקיר חוזרים ובגדול, והם תופסים את מקומם של התמונות והפוסטרים שהיו תלויים על הקירות עד עכשיו. אז אילו אפשרויות עומדות בפנינו כשאנו משפצים דירה?

צביעת קירות

כיום נדיר ביותר למצוא דירות שבעליהן מעדיפים קירות לבנים. מגוון הצבעים רחב ביותר, החל מצבעים בולטים שמרוחים על כל הקירות ועד לגוונים עדינים שמקשטים רק קיר אחד בסלון. פרט לצבעים ישנן גם טקסטורות שונות, כגון צבע הסוויד או הפנטזיה של טמבור. חשוב לשים לב כי מריחת הצבע על הקירות אינה דבר של מה בכך, ובמיוחד אם אנו מדברים על צבעים חזקים ובולטים. אדם לא מיומן יפספס בקלות פינות קשות ויתקשה למנוע נגיעות של צבע בתקרה. המצב נהיה מורכב אף יותר כשאנו מדברים על צבע במרקם מיוחד, המצריך טכניקת צביעה מיוחדת. אם החלטתם לצבוע את הבית או אפילו קיר אחד בלבד, כדאי מאוד להעביר את המשימה למומחים. המועד הטוב ביותר לבצע את המשימה הוא כשהבית נמצא בכל מקרה בשיפוצים.

טפטים

המילה טפטים מחזירה אותנו לשנות השמונים, שלא בדיוק זכורים כשיא הפריחה מבחינת טוב טעם... עם זאת, הטפטים של שנות האלפיים שונים לחלוטין, והעיצוב המרהיב שלהם יכול להחליף תמונה בקלות. חלק מהטפטים הללו אכן מהווים תמונות נוף מדהימות, ואחרים מותאמים היטב לצבעים אחרים בבית ולפרטי עיצוב שונים. כך למשל, רבים אוהבים מאוד להתאים את הטפט לכריות נוי, והתוצאה פשוט מדהימה. גם טפטים הם אביזר שאוהב ידיים מיומנות. אם אתם לא בטוחים ביכולות הטכניות שלכם, עדיף שתפנו לאנשי מקצוע שיבצעו את המשימה בשבילכם.

מדבקות קיר

אביזרים אלו מוצאים את מקומם לכל חדר בבית, החל מהמטבח, דרך הסלון ועד לחדרי ילדים ותינוקות. המדבקות הללו אינן יקרות על פי רוב (תלוי בגודל ובחומר ממנו עשויות), וקל מאוד להדביק אותן גם ללא עזרה מקצועית. כל שתצטרכו הוא התאמה טובה של המדבקה לעיצוב הכללי של הבית.

מתי בוחרים חיפויי קיר

חיפויי הקיר אינם עומדים לבד, והם חלק מעיצוב כללי של הבית. מסיבה זו חשוב ביותר לבצע את ההתאמה שלהם לעיצוב הכללי, לרהיטים ואפילו לחיפוי הרצפה. המועד הטוב ביותר לבחור חיפוי קיר הוא בשעת שיפוץ, כשכל הבית עובר שינוי. עם זאת, אביזרים כגון מדבקות קיר תמיד יכולות לעזור בשדרוג מראה החדר או הבית.

המאמר באדיבות חברת הבנייה אייל ד. אבן ושיש בע"מ
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים