כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכירה והערכת תכולת דירה

יש לכם הרבה מאד חפצים בדירה וברור לכם שבאחוז ניכר מהם כבר אין צורך. הרעיון של פינוי מהדירה על ידי חברה מקצועית נראה לכם מתבקש. מה שייתכן שאתם לא מודעים אליו, הוא שבאמצעות מכירת התכולה, לחברת הפינוי עצמה, ניתן לגרוף כספים בשיעור נכבד.

06/01/2016

חשיבותה של הערכה

הערכת תכולת דירה היא צעד מרכזי בדרך למכירה שלה, ולו מכיוון שצעד זה יביא לכך שניתן יהיה לדעת בדיוק מהו שווי התכולה ומכאן גם האם כדאי למכור אותה, ולאיזה גורם. זוהי במידה רבה שמאות לכל דבר ועניין, אשר מגדירה את ערכם של הפריטים על פי השווי ההתחלתי שלהם, מספר השנים בהן הם נמצאים בשימוש, רמת התפקוד הנוכחית שלהם ועוד.

כך השמאים נכנסים לתמונה

כך השמאים נכנסים לתמונה
תהיה חברת ההערכה ככל שתהיה, דבר אחד בטוח - היא ניצבת מראש מול משימה שנראית מורכבת עד בלתי אפשרית. לכל חפץ ספציפי יש אינספור דגמים ונתונים טכניים ואין זה מובן מאליו שהחברה תדע את ההשפעה המלאה שלהם על המחיר. זו הסיבה בגינה החברה המבצעת את ההערכה צריכה להחזיק בקשרי עבודה ענפים עם גורמים שיכולים לספק הערכת מחיר מדויקת של הפריט, דוגמת שמאים בתחום הספציפי.

מה עושים עם התכולה?

לאחר שיודעים מהו ערך המוצרים מהם מעוניינים להיפטר, פחות או יותר, מתחיל השלב הבא, והוא ההחלטה לגבי הייעוד הבא של הפריטים. במספר לא מבוטל של מקרים, החברה שמבצעת את ההערכה והפינוי היא זו שגם רוכשת את החפצים, כאשר עבור כל פריט יקבל האדם סכום כסף הולם. אופציה אחרת היא לקבל שירותי פינוי דירה בחינם, וזאת בתמורה להעברת החפצים לידי החברה המפנה. במידה וסבורים כי הצעת המחיר על הפריט אינה מצריכה את מכירתו או מעוניינים לעשות מעשה טוב, אפשר למסור את החפץ כתרומה.

היתרונות של המכירה

תהליך מכירת תכולת דירה לחברה חיצונית נחשב לצעד הטוב ביותר שניתן לעשות עבור החפצים ובייחוד כאשר מדובר בחברה אמינה שמספקת הצעת מחיר משתלמת והוגנת. מכירה מאפשר למצות את המקסימום מכל חפץ, שיכול לשמש אנשים אחרים. בנוסף, מכירה לחברה המבצעת את ההערכה והפינוי מאפשרת לקצר תהליכים, וזאת על רקע האלטרנטיבה של מכירה עצמאית של החפצים, הליך הנחשב לארוך ומייגע תמיד.

המלצה מועילה: לערוך סקר

כאשר באים לרכוש מוצר מסוים, רבים מאתנו עורכים סקר השוואת מחירים בין מספר חנויות, במטרה למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר: ואכן, כמעט בכל המקרים מתגלים פערים בהצעות השונות. גם כאשר מעוניינים למכור את התכולה, ביצוע סקר טרם בחירת החברה הוא צעד מועיל מאד, שעשוי להגדיל את הסיכויים לקבלת הצעות מחיר משתלמות באמת. כמובן שגם התחרות המאפיינת את התחום כיום תורמת לכך, כאשר חברות הנלחמות על תשומת הלב של הלקוחות עשויות להציע מחירים סבירים בהחלט עבור החפצים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים