כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות מדפים יד שנייה לחנויות?

יש מגוון רחב של מדפים לחנויות וקיימים הבדלים יחסית גדולים בין ציוד חדש ויד שנייה. במאמר הבא נתמקד בכל מה שקשור למדפים ונבין איך אפשר לחסוך בהוצאות, בלי לוותר על איכות ועיצוב.

07/01/2016

החשיבות של עיצוב החנות באמצעות מדפים

החשיבות של עיצוב החנות באמצעות מדפים
עיצוב קובע את האופי של החנות ומשפיע על אחוזי המכירות. העיצוב צריך להבליט את הייחודיות של המוצרים, להניע לקוחות לפעולה וליצור בידול מול המתחרים. מצד שני, לא תמיד קל לבחור את פריטי העיצוב העיקריים של החנות. הדגש צריך להיות על עיצוב משתלם שגם ישמור על איכות ואקסקלוסיביות. בנוסף, אפשר להשוות בין ציוד חדש ויד שנייה כדי לחסוך בהוצאות. גם מדפים לחנויות נמכרים בדגמים חדשים או יד שנייה. ההבדל העיקרי הוא במחיר, אך יש עוד כמה יתרונות שכדאי להתייחס אליהם:

איכות המדפים

מדפים חדשים או יד שנייה צריכים להיות קודם כל איכותיים. אין טעם לחסוך בהוצאות ולקנות מדפים מתפרקים, או להתפשר על מדפים שעלולים לגרום לכל הציוד בחנות לקרוס. יש להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות ולבדוק את איכות המדפים עוד הרבה לפני המחיר. המדפים החדשים הרבה פחות פגומים ממדפים יד שנייה והם שווים את ההשקעה הכספית.

מגוון

בעלי חנויות לא יכולים להרשות לעצמם לקפוא על השמרים. עליהם לעקוב אחר הטרנדים החדשים בתחום העיצוב ולאמץ אותם גם בבחירת מדפים. מצד שני, מדפים יד שנייה תמיד יהיו פחות מעודכנים בהשוואה למדפים חדשים. המגוון של מדפים חדשים מסייע לבעלי חנויות שרוצים לשמור על תדמית מעודכנת, צעירה ורעננה ולכן הם גם משתלמים מבחינה כלכלית.

הובלה והתקנה

ניתן לרכוש ציוד חדש ולשלם גם על הובלה והתקנה. פתרונות לוגיסטיים מן הסוג הזה לא רלוונטיים כשקונים מדפים יד שנייה מאדם פרטי או מחנויות שפשטו את הרגל, ולכן חשוב להביא אותם בחשבון.

איך חוסכים על מדפים חדשים?

אפשר לשמור על מסגרת התקציב של עיצוב החנות גם ברכישת מדפים חדשים. ראשית, חשוב לעקוב אחר מבצעים של החנויות המובילות ולהתעדכן דרך אתרי האינטרנט. יש מבצעים אטרקטיביים כמעט לכל אורך השנה וקופונים המסייעים לבעלי חנויות לבחור פתרונות עיצוב משתלמים. שנית, המדפים חשובים מאוד לעיצוב החנות ולכן יש להתייחס אליהם בתור השקעה. אסור לחסוך על עיצוב ובשוק תחרותי כמו של היום יש משמעות גדולה לכל פריט קטן. זו הסיבה בגללה החיסכון נמדד לאורך תקופה של מספר שנים, ולא לפי ההוצאה הראשונית בלבד.

לסיכום

המחיר הוא בהחלט פונקציה חשובה בבחירת ציוד לחנויות. יחד עם זאת, עדיף לקנות מדפים חדשים היות והם פחות פגומים. אפשר לעקוב אחר מבצעים של חברות שמוכרות ציוד לחנויות, לקבל מידע על דגמים חדשים ולשלב אותם עם פתרונות דקורטיביים נוספים לחלל הפנים בחנות או במשרד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים