כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

צביעת מטבחים - להכניס חיים למטבח

אנו מבלים במטבח זמן רב יותר ממה שאנחנו חושבים, ולכן, מומלץ להשקיע בו ולהפוך אותו לחדר שכיף להכנס אליו. צביעת הקירות או הארונות במטבח היא דרך מצויינת לשמור על המטבח יפה ומטופח וכמובן לשדרג אותו בצורה משמעותית.

10/01/2016

באיזה צבע כדאי לצבוע?

באיזה צבע כדאי לצבוע?
לא חייבים לצבוע בלבן או בצבע שמנת, עם המודרניות והפתיחות של היום אין כל מניעה שהמטבח שלנו יהיה צבוע בצבעים חזקים כמו אדום או צהוב. צביעה נכונה ואיכותית במטבח היא הצעד הראשון בדרך למטבח שמעוצב בטוב טעם, מטבח שנראה מצוין ומטבח שיעשה לנו חשק להיכנס אליו כל פעם מחדש. הצביעה חייבת להיות איכותית ומקצועית, אחרת גם אם בחרתם בצבע הכי נכון עדיין התוצאה הסופית תהיה מאכזבת והמטבח שלנו ייראה לא כמו שציפינו. צביעת מטבחים זו אומנות לכל דבר, דרושות שתי ידי זהב ואיש מקצוע יסודי וקפדני, אחרת התוצאה שתקבלו ממש לא תחמם לכם את הלב.

צביעה מקצועית - הדרך היחידה למראה מצוין

צביעה מקצועית זו מומחיות שלא ניתנה לכל אחד, לעולם יהיו כאלו שיצבעו בשיטת 'יהיה בסדר' אבל אחרי שהם יראו את התוצאה הם יבינו שאין מנוס מצביעה איכותית ומדויקת. אם אתם מרגישים שאתם לא מסוגלים לעשות זאת נכון ואין לכם את הניסיון הדרוש אל תתפשרו והזמינו לביתכם את איש המקצוע הטוב ביותר שיכלתם להשיג. צבעי מיומן שעוסק בתחום כבר שנים ארוכות יוכל לצבוע עבורכם את המטבח באיזה צבע שתרצו ומה שחשוב יותר יעשה זאת בצורה מקצועית שתשאיר אתכם עם חיוך גדול על הפנים. צביעת מטבחים זו עבודה חשובה, יש שיגידו שמדובר באומנות של ממש וכמו שלא כל אחד יכול לצייר או לפסל יצירת אומנות כך גם לא כל אחד יכול לצבוע לכם את הקיר במטבח.

לזרום עם הדמיון

פעם היה רק צבע אחד לצבוע את הקירות בבית וזהו הצבע הלבן. בשנים האחרונות התפתחה אומנות חדשה והיא לצבוע את הבית בשלל צבעי הקשת החל מצבעים מתונים יחסית כמו אפור ושחור ועד צבעים צועקים ויוצאי דופן כמו כתום או סגול. כאשר אנו ניגשים לבחור צבע חדש למטבח שלנו, חייבים להשקיע מחשבה רבה ולא להקל ראש, שכן המטבח שלכם הוא חדר חשוב שמשליך רבות על האווירה בבית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים