כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס פנאומטיקה

מה זה בדיוק פנאומטיקה, ומדוע כדאי לנו לפנות לקורס איכותי בתחום? בכדי להבין את המשמעות של קורס פנאומטיקה, את ההתאמה של קורס זה עבורנו ואת האפשרויות שנפתחות בפנינו כאשר אנחנו פונים למסגרת של קורס שכזה, עלינו קודם כל להבין מה זה בדיוק פנאומטיקה.

11/01/2016
ובכן, פנאומטיקה היא תחום שכולל את כלל המערכות האוטומטית שהמנגנון שלהן מבוסס על הפעלה מכאנית באמצעות גז דחוס, שיהיה בדרך כלל אוויר (אך לא בהכרח).

מערכות פנאומטיות ממלאות את החיים המודרניים בחברה המערבית, וניתן למצוא אותן במגוון רחב של מקומות ועבור מגוון רחב של מטרות – החל בעולם התעשייה עבור הפעלה של מערכות שונות, דרך תחום החקלאות ועד ניקיון שמתבצע באמצעות לחץ אוויר דחוס.

המכשירים והרכיבים האיכותיים בתחום זה דורשים גם, כמובן, תכנון ויכולת התקנה מקצועית – ועבור מטרה זו קיים קורס שמכשיר אנשי מקצוע בתחום. אם אנחנו רוצים לקחת חלק בתעשייה זו, הרי שכדאי לנו מאוד לפנות לקורס איכותי בתחום.

מה לומדים בקורס פנאומטיקה, עבור מי הוא מיועד ומה האפשרויות שלנו לאחר מכן?

• מה לומדים בקורס?

חשוב לציין כי ברוב המקרים לא מדובר על קורס פנאומטיקה כשלעצמו, אלא בקורס המשלב בין מערכות פנאומטיות לבין הידראוליקה – הפעלה אוטומטית או מכאנית באמצעות כוח נוזלי כזה או אחר. בכל מקרה, קורס הידראוליקה ופנאומטיקה הוא קורס שבו לומדים בראש ובראשונה את המערכות הפיזיקליות השונות עליהן מבוססת העבודה הפנאומטית, ולאחר מכן מתמקדים בסוגים שונים של משאבות, מנועים ורכיבים מכאניים. בקורס איכותי לומדים לבצע בצורה הטובה ביותר את החישובים השונים בתחום, וכך אנו למעשה לומדים כיצד ליצור את המערכות הפנאומטית האיכותית ביותר הן מבחינה תכנונית וברמה ההבנה, והן מבחינה מעשית בפועל.

• למי זה מיועד?

קורס הידראוליקה ופנאומטיקה, שמתרחש במסגרת אחת מהמכללות המקצועיות המלמדות אותו ברחבי הארץ, מיועד לאנשי מקצוע שמעוניינים בהרחבת האופקים המקצועיים שלהם ובכרטיס כניסה לעולם מקצועי עשיר ואיכותי. יתכן כי מדובר במנהלי אחזקה, טכנאים, הנדסאים של מערכות ייצור, מנהלים טכניים או פשוט עובדים שמעוניינים להעמיק את הידע שלהם ואת ההכשרה שלהם במערכות תעשייתיות שונות. בכל מקרה, מי שעובר את הקורס בהצלחה, מקבל את תעודת ההכשרה שמהווה חותמת איכות בתחום, ויכול להשתלב במגוון מוסדות תעשייתיים ומקצועיים שמחפשים את אנשי המקצוע האיכותיים עבור המערכות הפנאומטיות שלהן.

קורס איכותי בתחום זה יכול לפתוח לנו פתח ישיר להזדמנויות מרשימות בתחום הפנאומטיקה

אם אנחנו עובדים בעסק ואנו רוצים להעמיק את ההכשרה והידע שלנו בכדי להתקדם בסולם הדרגות העסקי שלנו, או אם אנחנו רוצים להציע את השירות האיכותי שלנו למגוון רחב של עסקים שמחפשים אנשי מקצוע בדיוק בתחום זה – קורס פנאומטיקה יכול להיות בדיוק מה שאנחנו מחפשים. כל מה שצריך הוא למצוא את המסגרת שמתאימה בדיוק לנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים