כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות מכונות אריזה שרינק יד שנייה?

מכונות אריזה שרינק מיועדות לסגירה הרמטית של מוצרים. ניתן לרכוש מכונות כאלה במצב חדש או משומש, אך כדאי קודם כל להכיר את היתרונות והחסרונות של האפשרויות השונות

12/01/2016

היתרונות של מכונות אריזה

מכונות אריזה מאפשרות לבעלי עסקים לשמור על המוצרים שמגיעים ללקוח. יש סוגים שונים של מכונות ולכל אחת מהן ייעוד אחר. יחד עם זאת, אחת המכונות הנפוצות מיועדת לסגירה הרמטית של דיסקים, משחקים, מוצרי מדיה, מוצרי מזון, תכשירי קוסמטיקה ועוד. זו מכונה שנקראת "שרינק" והיא נחשבת קומפקטית, נוחה וקלה לתפעול. השאלה החשובה היא איפה משיגים מכונות אריזה שרינק ועל מה כדאי לשים דגש כאשר משווים בין הדגמים השונים. אלו ההבדלים העיקריים בין מכונות אריזה חדשות לבין מכונות יד שנייה:

מחיר

מחיר
העלות של מכונות שרינק יד שנייה נמוכה משמעותית מהמחיר של מכונות חדשות. פערי המחירים יכולים להגיע לעשרות אחוזים, בעיקר בהשוואה לדגמים החדשים של המכונות. מצד שני, יש להביא בחשבון את שאר השיקולים לפני שמקבלים החלטה.

תקלות

הסבירות לתקלות במכונות אריזה חדשות נמוכה מהסבירות לתקלות במכונות משומשות. למרות שיש לבדוק כל מקרה לגופו וחלק מהמכונות נמכרות מיד שנייה במצב מכאני מצוין, אי אפשר להתעלם מהיתרון של המכונות החדשות.

מגוון

ההיצע של מכונות אריזה משומשות שנמכרות דרך יד שנייה נמוך מהיצע המכונות החדשות. חברות שמשווקות ומייבאות מכונות שמיועדות לאריזה מציעות דגמים שונים עבור קהל הלקוחות. לעומת זאת, אדם פרטי מוכר רק את המכונה שיש לו ולכן הוא מגביל את הקונה מבחינת סוגי הדגמים.

כך תבצעו שקלול יעיל בין השיקולים

בסופו של דבר, הדרך לקנות מכונות אריזה משומשות או חדשות היא לשקלל בין השיקולים השונים. כדאי להתחיל בהגדרת צרכים ומטרות ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע. יש לברר מה המכונה המתאימה ביותר לאופי האריזה, לקבל הצעת מחיר מסודרות על מכונות חדשות או משומשות ולאסוף המלצות. אפשר לקרוא על הבדלים בין דגמי מכונות באתרי האינטרנט העוסקים בתחום וגם ברשתות החברתיות.
היתרון היחיד והבולט של מכונות יד שנייה הוא המחיר. כל שאר השיקולים מטים את הכף לטובת מכונות חדשות, במיוחד אם מתכוונים להשתמש בהן בצורה אינטנסיבית. אין טעם לנסות לחסוך על מכונה במצב מכאני ירוד. אפשר גם לצמצם את ההוצאות אם מנצלים מבצעים, הטבות ומחירים מיוחדים על מכונות המיועדות לשוק המסחרי והתעשייתי.

לסיכום

יש הרבה סוגים של מכונות אריזה. חלק מהמכונות נמכרות רק על ידי היבואנים ובמצב חדש, בעוד חלק אחר נמכר על ידי אנשים פרטיים ומיד שנייה. השאלה האם כדאי לרכוש מכונה יד שנייה תלויה בסוג השימוש הצפוי. אפשר לחסוך בהוצאות עם מכונות כאלה, אך יש להתייחס גם לתקלות ולמגוון של הדגמים או האביזרים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים