כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לבחור ארונות אמבטיה?

בעבר ארונות שהיו מיועדים לחדר האמבט, היו גדולים ומגושמים מדי, אמנם הם הכילו שטחי אחסון גדולים, אך תפסו חלל גדול מתוך שטח חדר האמבטיה. בעידן של היום, מצבו של שוק ארונות אמבטיה הינו שונה, המעצבים, בגלל החללים הקטנים של חדרי האמבטיה שנבנים היום, מצאו את הדרכים לעצב ארונות לחדרי האמבט שיכילו מצד אחד, שטחי אחסון גדולים, אך גם ישרתו את מטרת העיצוב.

13/01/2016

מראות נפתחות

מראות נפתחות
אחת השיטות לעיצוב ונוחות בשימוש הינה מראות שנפתחות בצורת קלפה שמכילים פי שניים משטח האחסון. חלוקת הפריטים השונים בחדר האמבט נעשית בדרך נוחה, כל הציוד ההיגייני, מאוחסן במראה של ארונות האמבט והציוד כגון: מגבות פנים וגוף, נייר טואלט ועוד, יהיו מאוחסנים, בחלקו התחתון של ארון האמבט.

תחושת אוורור בעיצוב ארונות אמבטיה

המגמה של המעצבים בעיצוב של ארונות אמבטיה היום, היא הרגשה של אוורור וקלילות. במקום להעמיס בארונות שיהיו תלויים מקיר לקיר, יש להעדיף אלמנטים חופשיים, כך שהארונות לא יגיעו לקצה הקיר ויקנו תחושה של צפיפות. יש להתאים את חומר הגלם, הצבע של הארונות ועמידותם לתנאי הלחות והרטיבות בחדר האמבט. חשוב, כי לא תגרמו לעומס ויזואלי, אם בגוונים או בגודלם של ארונות האמבט.

איזה ארון הכי פופולרי?

הביקוש היום בתחום ארונות האמבט, הוא של עץ מלא עם מנגנוני פתיחה ללא ידיות כי אם בלחיצה. העץ הפופולרי ביותר של ייצור הארונות המיועדים לאמבט הוא: אלון, אגוז, מהגוני, דובדבן וחומרי גלם נוספים שחדרו היום לשוק ארונות האמבט, כגון חומר תרמו פלסטי שנקרא UPVC שהוא סוג של פלסטיק, שיש לו מראה ותחושה של עץ מלא.

שיקול בבחירה של חומר גלם בארונות האמבט

כאשר בוחרים ארונות אמבטיה העשויים מעץ, ניתן לחסוך באמצעות בחירה בעץ מלא רק לדלתות החיצוניות והחזיתות. יש להקפיד תמיד, על התקנה מקצועית של ארונות האמבט וכן לקבל ייעוץ מצוות מומחים בעלי ניסיון בהתקנת ארונות לחדר האמבט. מי שיש לו מעצב פנים, יוכל לסמוך על השיקולים העיצוביים שלו ועל בחירה נכונה של ארונות האמבט.

היתרון של ארונות תלויים

יש כאלה שיהיו מעוניינים במדפים פתוחים ולאחסן בהם תמרוקים או מגבות פנים מגולגלות בצורה דקורטיבית. מי שאוהב חללים מאווררים, יוכל בהחלט לחשוב גם על האופציה הזו. בנוסף, ארונות תלויים יכולים לחסוך מקום והם שימושיים ופופולריים בקרב אנשים שחלל חדר האמבט אצלם הוא קטן. יש לברר לגבי האופציות השונות לשלב בין הנוחות והעיצוב כדי למצוא שילוב מנצח לחדר האמבטיה שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים