כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקוי ספות מקצועי

אנשים קונים ספות חדשות ומשקיעים בכך הון תועפות של כסף, אך מה לעשות, לא תמיד הספות נשארות ונראות כמו חדשות, במיוחד בבתים בהם יש ילדים קטנים, אך לא רק. לעיתים גם המבוגרים לא זהירים, יוצא שהם מבלי משים שופכים קפה על הספה או כל משקה והנה נדמה להם שהלכה הספה, וכל חומר לריפוד שהם קנו בסופר הקרוב לא עושה את העבודה. אז מה עושים? שוברים תוכנית חיסכון ורצים לקנות ספה חדשה? כמובן שלא, ישנה דרך אחרת.

13/01/2016

ניקוי ספות - שיראו כמו חדשות

ניקוי ספות - שיראו כמו חדשות
ניקוי ספות הוא בהחלט עניין למקצוענים וישנן חברות רבות בארץ העוסקות בנושא. מדובר על עבודה מקצועית שאף אחד מאיתנו לא יכול לבצע לבד. כאשר אנו קונים חומר ניקוי המיועד לניקוי של ספות הוא וודאי וודאי לא מספיק ולכן הכתמים נשארים. כאשר מדובר על ניקוי ספות באמצעות חברה מקצועית אזי כל העניין נראה לגמרי אחרת. חברה שכזו עושה שימוש בכמה וכמה חומרי ניקוי ולא רק, היא משתמשת במכונות מיוחדות מה שמבטיח שהספות שלנו יראו חדשות.

האם כל ספה אפשר לנקות?

ניקוי ספות מיועד לסוגים שונים של ספות. ישנן ספות העשויות מעור וישנן ספות העשויות מבד. כאשר אדם מקצועי מגיע לביתכם דבר ראשון הוא מזהה מהו סוג הבד ממנה עשויה הספה. יכולים אלה להיות בדים מן החי, או בדים אורגניים ויכולים להיות אלה בדים סינטטיים כמו ניילון, ספות דמויות עור, ספות עם כיסוי פוליאסטר ועוד. כל אחד שבחר את הספה שלו בחנות, בחר זאת על פי טעמו והתייחס פחות לחסרונות ויתרונות של סוג הבד. אחד הדברים שיש לשים אליהם לב הוא לבחירת בד שקל לנקות אותו ולכן יש לברר זאת בחנות מראש. ספה אמורה לשמש אתכם למשך שנים מרובות אלא אם כן אתם משופעים במזומנים ואין לכם בעיה להשקיע בספה חדשה כל שנתיים. בדים אורגנים מן הצומח ומן החי עדיפים על בדים סינטטיים, אבל, קשה יותר לנקותם, לעומת זאת, הרבה יותר קל לנקות בדים סינטטיים.

מי מורשה לנקות את הספה?

ניקוי של ספות חייב להיעשות על ידי מומחה לספות שידע לזהות את סוג הבד, ולאחר מכן ידרוש מבעלי הבית לדעת מהו גיל הספה והאם היא עברה בעבר אי אילו טיפולים קודמים. כאשר אנשים מזניחים את הספה, התוצאה הסופית תמיד תהיה מראה דהוי. ניקוי של ספה הוא לא רק ניקוי כתמים, אלא היכולת להחזיר לספה את המראה הרענן שלה. ניקוי ספה נעשה באמצעות הזרקת חומרי ניקוי אשר חודרים עמוק לבד הספה, לאחר שלב זה נעשה שימוש במכונות המקרצפות את הבד. לאחר כל אלה מתבצעת הזרקה בשנית כדי להעצים את פעולת המכונה ולאחר מכן מגיע שלב היניקה שעיקרו לייבש את הבד.

שימו לב באיזה חומר אתם משתמשים

ניקוי ספה חייב להיעשות באמצעות חומרים להם תו תקן ולא באמצעות חומרים רעילים, יש לנקות רק באמצעות חומרים איכותיים שנועדו במיוחד לניקוי ספות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים