כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס יבוא מסין

רבים מתחומי הפעילות העסקית השתנו ללא היכר בעקבות הופעתה והתפשטותה של רשת האינטרנט. אחד מהתחומים הללו הוא תחום יבוא הסחורות מרחבי העולם בכלל, ובאופן מיוחד מסין אשר מציעה מחירים אטרקטיביים ומערכות משומנות של סחר וירטואלי. בפועל, תהליך היבוא אינו פשוט כל כך.

14/01/2016

למה דווקא סין?

למה דווקא סין?
יבוא מסין הוא נושא לוהט בעולם העסקי של ימינו. המדינה המאוכלסת ביותר בעולם הפנתה את מיטב משאביה לייצור סחורות. הייצור ההמוני והעלויות הנמוכות הביאו לכך שסין הפכה ליעד רכישה אטרקטיבי ביותר. בנוסף - בשנים האחרונות חלה בסין התקדמות אדירה בתקנים, ייצור בטיחותי ומוסדר ובבקרת איכות. במילים אחרות, המוצרים שמגיעים מסין עומדים בסטנדרטים של העולם המערבי במחירים נגישים הרבה יותר.

האם פשוט לייבא מסין?

התשובה היא – בהחלט לא. אמנם, על פניהן המערכות מציעות אפשרויות בלתי נדלות של מוצרים ולכאורה ניתן לייבא כל מוצר בכמה הקלקות עכבר. אבל הרושם השטחי הזה מטעה לחלוטין – מכיוון שייבוא, גם בעולם של היום, הוא תחום שדורש ידע מוקדם. אנשים רבים חוו פגיעות כלכליות משמעותיות ועיכובים בגלל יבוא שנעשה בצורה לא נכונה, תקנים שבלמו את הסחורה במכס, וכמובן – מיסים ותקנות לא מוכרים שגרמו למחיר העסקה לנסוק ופגעו בכדאיות היבוא כולו. מעבר לחשש מתהליך הכניסה לארץ קיים החשש מתרגילי עוקץ שונים ויש להכיר את כללי הזהירות הרלוונטיים לפני שמתחילים לסחור עם אומה זרה ורחוקה.

כיצד מתכוננים ליבוא מסין?

התשובה הנכונה היא קורס יבוא מסין. קורס איכותי יכשיר את הבאים בשעריו בכל ההיבטים הרלוונטיים של תהליך היבוא ויעניק להם ידע אטרקטיבי ורלוונטי בעולם המסחרי של היום. חשוב שהקורס יהיה מעשי ככל האפשר, שכן המטרה היא לקבל כלים שיאפשרו לך להתחיל בתהליכי יבוא מיד עם השלמת הקורס.

איך בוחרים קורס יבוא מסין?

חפשו קורס שמציע ידע לאנשים ללא רקע מוקדם. רצוי שהקורס יציע סקירה של התרבות העסקית בסין כדי שתדעו לפעול בצורה המיטבית ביותר ממש מהיום הראשון מול הספקים שלכם. נקודה חשובה בהקשר זה היא ניהול המשא ומתן מול הספקים הסינים.

למי כדאי לעשות את הקורס?

לכל עובד בתחום היבוא-יצוא. לבעלי עסקים אשר מעוניינים לרכוש סחורות זולות מסין. לאנשים פרטיים אשר מעוניינים לבצע את הרכישות שלהם בצורה לא שגרתית אך חסכונית להפליא. ישנן מכללות שמציבות תנאי קבלה כגון 12 שנות לימוד, אבל לרוב אין תנאים מוקדמים בקורסים המיועדים לקהל הרחב.

כמה זמן זה ייקח?

מכיוון שהקורסים מוצעים לאנשים עובדים ועסוקים הם לרוב קצרים יחסית, ורבים מהם מתקיימים בשעות הערב.

צריך ללמוד סינית?

לא. ברור שידיעת השפה הסינית היא יתרון, אבל העולם העסקי בסין מורגל לעבוד מול העולם כולו ושפת העבודה המקובלת היא אנגלית.

כדאי לזכור

קורסים להכשרת עובדים נחשבים להוצאה עסקית מוכרת. בדקו עם המעסיק או עם רואה החשבון שלכם!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים