כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל היתרונות של רכישת פנטהאוז

דירה הממוקמת במפלס העליון של בניין מגורים נקראת פנטהאוז ויש לה יתרונות רבים: נוף מרהיב, אור טבעי, בריזה נעימה ואפשרות להפוך את הגג לגינה בגובה ואפילו לבנות בריכות שחיה ביתיות.

18/01/2016

החלום של כולם

פנטהאוז היא אחת הדירות המבוקשות בעולם. זו דירה שממוקמת במפלס העליון של בניין מגורים ולכן היא גם בדרך כלל יקרה יותר. דירת פנטהאוז כוללת מרפסת ענק בקו הסלון ושטחה המקסימלי חופף לשטח הקומה שמתחת. פנטהאוז הוא סוג של דירה צמודת קרקע, רק עם עוד שורה ארוכה של יתרונות.

נוף מרהיב

נוף מרהיב
היתרון הבולט ביותר של פנטהאוז הוא הנוף. מתוך גג הדירה ניתן לראות למרחק של עשרות קילומטרים ולשדרג את איכות החיים בצורה משמעותית. יציאה למרפסת של פנטהאוז מספקת נוף ייחודי שאותו לא ניתן לחוות באף קומה אחרת בבניין.

אור טבעי

פנטהאוז ממוקם בדרך כלל במקום המאפשר כניסת אור טבעי. האור הטבעי מונע את הצורך בתאורה מלאכותית והוא מקנה אופי לחלל הפנים. האור הטבעי נכנס לתוך הבית, מתאים למשפחות של הורים עם ילדים וגם מיועד לאירועים חברתיים.

אוויר ובריזה

נוח יותר לקרר דירות פנטהאוז בהשוואה לדירות בקומות נמוכות. הסיבה לכך קשורה לאוויר ולבריזה שחודרים דרך המרפסת אל תוך הבית. פנטהאוז הופך בקלות למקום שבו ניתן לארח חברים ובני משפחה, יש בו גג רחב וגדול והוא אידיאלי למדינה עם מזג אוויר ים תיכוני כמו ישראל.

גינה

המרפסת של פנטהאוז יכולה למעשה להפוך לסוג של גינה. בעלי הדירה הם היחידים שמחליטים מה לעשות עם המרפסת ואין מי שיפריע להם. בדירת פנטהאוז אין שכנים וניתן ליישם שכבת דשא סינתטי ולהוסיף צמחיה.

האם אפשר לבנות בריכות שחיה ביתיות על גג של פנטהאוז?

מלבד האמור לעיל, חשוב לציין את היתרונות הדקורטיביים והמעשיים של פנטהאוז. קודם כל, אפשר בהחלט לבנות בריכות שחיה ביתיות על הגג ולקבל על כך אישורים מטעם מהנדסים, אדריכלים ונציגי רשויות מקומיות. כל מה שצריך לעשות הוא לבדוק את גודל הגג ואת העומס במשקל מסוים. בניית בריכות שחיה ביתיות הופכת את הגג של הדירה לקאנטרי פרטי והן מציעות חוויה בלתי נשכחת לכל החושים. בעלי דירות גם בריכה פרטית יכולים לשחות על רקע הנוף, לשמור על הבריאות ולערוך מסיבות אקסקלוסיביות ויוקרתיות.

השקעה שמשתלמת

דירת פנטהאוז משתרעת על חלל גדול ולכן יש בה פוטנציאל אדיר לפתרונות עיצוב מיוחדים. פנטהאוז הוא נכס מבוקש בגלל השטח, המרפסת, הפרטיות והעיצוב המוקפד. כל אלו משתלבים היום עם תכנון גמיש ומשדרגים את המראה הסטנדרטי של הדירה. מיעוט ההיצע הופך את הפנטהאוז לנכס מבוקש ומחירו עשוי להרקיע שחקים בזמן קצר. מהבחינה הזו מדובר על השקעה משתלמת שמחזירה את עצמה בתוך שנים בודדות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים