כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סורגים שקופים - טרנד זמני או מוצר איכותי?

לאחרונה, יותר ויותר בתי אב בוחרים להתקין סורגים שקופים. יצאנו לבדוק האם מדובר במוצר איכותי או האם זה טרנד זמני?

19/01/2016
סורגים שקופים עשויים מחומר בשם פוליקרבונט. זהו חומר בעל עמידות גבוהה לשברים ולכן הוא מסוגל לשרת את הצורך בסורגים בטיחותיים מפני נפילות של ילדים ותינוקות. עם זאת, סורגים שקופים פחות מתאימים לצרכי מיגון.

האם מדובר בטרנד זמני או במוצר איכותי?

א. אופי השימוש - השאלה המרכזית היא מה אופי השימוש בסורגים. כל עוד מדובר על סורגים שאמורים להגן מפני נפילות או לספק תצפית נוף נוחה מקומות גבוהות, אין ספק שאפשר לתת להם סיכוי. מהבחינה הזו הסורגים ממלאים את תפקידם וצפויים להפוך לחלק בלתי נפרד מפתרונות העיצוב של הבית. לעומת זאת, מי שמחפש אחר מיגון ואבטחה לא יכול להרשות לעצמו להסתפק בפוליקרבונט. עליו להתקין סורגי מתכת או ברזל ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

ב. מכון התקנים - סורגים שקופים עומדים באופן עקרוני בתקנות של מכון התקנים. המשמעות היא שהם מספיק בטיחותיים עבור ילדים ותינוקות, ניתן להתקין אותם גם במשרדים והם אמורים לעמוד בעומס מינימאלי של 65 ק"ג.

ג. אסתטיקה - היתרון הגדול של סורגים שקופים הוא אסתטיקה מרשימה. הם מאפשרים ניצול מלא של החלונות לצורך תצפית, מקלים על כניסה וחדירה של אור לחלל הפנים ובחלק מהדגמים ניתן גם לשלב הדפסים דיגיטליים. מצד שני, האסתטיקה גם פוגעת בכניסת האוויר. סורגים שקופים חוסמים עד 50% מהאוויר שנכנס מהחלון ולכן לא מתאימים למי שרוצה לאוורר את החדר באופן טבעי.

עם מי מתייעצים לגבי התקנת סורגים?

רק ימים יגידו האם סורגים שקופים הם טרנד זמני או מוצר ששווה את ההשקעה הכספית, אך בינתיים אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמוע גם על אלטרנטיבות. יש מגוון רחב של חברות המציעות פתרונות מיגון ואבטחה.

נציגי החברות מכירים היטב את ההבדלים בין הסורגים, הם יכולים להתאים אותם באופן אישי לצרכי הלקוח ויש להם גם את הניסיון הנדרש על מנת להצביע על יתרונות וחסרונות של הדגמים החדשים. זו הדרך הנכונה לרכוש סורגים ולהשתמש בהם בבית ובמשרד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים