כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קלי קלות - עיצוב הבית בשיטת עשה זאת בעצמך

מעבר ליצירת סביבת מגורים נעימה, עיצוב הבית הוא גם תהליך מהנה שייתן לכם תחושה של הגשמה וחיבור עמוק לבית שלכם. ככל שתהיו יותר מעורבים בעיצוב הבית שלכם, כך תרגישו בו יותר בבית.

19/01/2016

עיצוב הבית - כל אחד יכול!

עיצוב הבית - כל אחד יכול!
מעבר לתחושת הביתיות המוכרת שנובעת מכל פינה בה היצירתיות, הידע והרצונות שלכם באו לידי ביטוי, הרי שהבית שעיצבתם בשיטת עשה זאת בעצמך הוא בית נוח ופונקציונאלי יותר, שכן התאמתם בתבונה את הרהיטים והחפצים לצרכים שלכם בדיוק לשם נוחות מרבית, וגם נהניתם מתהליך העיצוב.

מתחילים לעצב את הבית - הקירות:

האווירה בבית מתחילה בקירות, והצבע של כל חדר וחדר משפיע על התחושה בו. למה להסתפק בקירות לבנים וחשופים כאשר אפשר בקלות לגוון ולהפוך את הבית להרבה יותר נעים? טפטים איכותיים מגיעים עם מגוון דבקים יעילים שהופכים את ההדבקה לקלה ואיכותית, ומאפשרים לכם ליצור אווירה המותאמת בדיוק לכל חדר וחדר. עבודת ההדבקה או הצביעה באחד מאינספור הצבעים הקיימים בשוק היא מהנה, מספקת, פשוטה ונותנת תוצאות מהירות - גם מבחינת העבודה המושקעת, וגם מבחינת ההשפעה על האווירה בבית.

ריהוט - עשה זאת בעצמך

הדבר השני במשמעותו מבחינת האווירה, ואולי הראשון מבחינת הנוחות הוא הרהיטים שלכם. מהרהיט הגדול ביותר ועד להכי קטן, הרהיטים משפיעים על האווירה בצורה ישירה, והחופש שלכם בבחירת הריהוט ואף בבנייתו הוא רחב במיוחד. מגוון הרהיטים לבנייה עצמית שקיימים בשוק מאפשר לכם לרהט את הבית במלואו במו ידיכם, תוך שאתם מתאימים לא רק את המיקום, אלא את הגודל והצורה של הרהיט לצרכים שלכם. מגוון דבקים, חומרי עבודה וסרטוני הדרכה יכולים ללוות אתכם לגילוי יכולות העבודה שלכם, ולשעות של הנאה ביצירה וריהוט. תופתעו עד כמה קלה ההרכבה של רהיטים שכאלו, כולל רהיטים לבנייה עצמית שהוזמנו בדיוק לפי הצרכים שלכם.

גופי תאורה - בונים אווירה

זה נכון שאנו לא יכולים לגעת באור, אבל הוא בהחלט נוגע בנו, בתחושות שלנו, ובחוויה שלנו בכל חדר וחדר. לא משנה מה המרחב בו אנו נמצאים, כמות ואופי האור בו משפיעים באופן ישיר וחזק על התחושות שלנו בחדר. שימוש נבון בגופי תאורה יכול לשדרג כל חדר בבית, מהסלון והמטבח, דרך חדרי הילדים, חדר השינה שלכם, ואפילו החצר. עבודה נבונה עם גופי תאורה דורשת קצת ידע, אך מספיק שתבינו כי המיקום, הזווית, עוצמת האור, והצבע של התאורה משפיעים על המרחב, והערנות שלכם לגבי 4 גורמים אלו תתחיל לעלות. היו ערניים לגבי תאורה במקומות בהם אתם נמצאים, ומהר מאוד תגלו כי ישנם חדרים במשרד בהם נעים לכם יותר לשהות, מסעדות מסוימות, בתים של מכרים, ואפילו אזורים ציבוריים שהתאורה בהם פשוט מתאימה. עם ייעוץ בסיסי ורכישה של מספר גופי תאורה פשוטים אתם יכולים לשדרג את הבית שלכם בקלות, בלי להוציא הון תועפות, ולקבל תוצאות מהירות ויעילות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים