כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי שיווק באינטרנט - לא מה שחשבתם

אם אתם בעלי עסק או שאתם עומדים לפתוח עסק, כדאי שתפתחו את היומן ותבדקו מתי אתם פנויים להתחיל ללמוד. מה ללמוד, אתם שואלים? שיווק באינטרנט לעסקים.

19/01/2016

מהו שיווק באינטרנט?

רשת האינטרנט פתחה בפנינו הרבה מאוד אופקים ואפיקים חדשים; בעזרת האינטרנט אפשר היום לקבל מידע על כל דבר שרק רוצים, לרכוש כל דבר בלחיצת כפתור וגם – להכיר אתרים ועסקים חדשים, שסביר להניח שלולא האינטרנט לא היינו מגיעים אליהם.
משמעות הדבר היא, שרשת האינטרנט, אותה רשת שמיליוני אנשים חשופים לה מדי יום, מדי שעה ומדי שנייה, יכולה לשמש, ואכן משמשת – כלי נהדר לשיווק ולפרסום. אז איך משווקים ברשת?

מודעות ממומנות

כולם מכירים את המודעות הממומנות שמופיעות בראש תוצאות החיפוש ו/או לצדן. מודעות אלה מציגות את פרטיהם של בעלי עסקים שרכשו את שטח הפרסום הזה ממנוע החיפוש ומופיעות כאשר גולש מחפש את אחת או יותר ממילות המפתח שהוגדרו על ידי בעל העסק. מודעות אלה מציגות לגולשים את פרטי העסק בצורה בולטת, והרבה פעמים משיגות הקלקות שמביאות אל אתר העסק או אל דף נחיתה, ובחלק גדול מהמקרים האלה – הכניסות האלה מביאות ליצירת קשר ולעסקה שמתממשת.

באנרים

בעל עסק יכול לרכוש שטחי פרסום באתרים שונים, וכך להרוויח חשיפה גדולה מאוד בקרב לקוחות פוטנציאליים. בחירה באתר הנכון יכולה הרבה פעמים להביא הרבה מאוד פניות של מתעניינים, שחלק מהן יהפכו, כמובן, לעסקאות כדת וכדין.

פרסום עוקב

השיטה החדשה שמלהיבה את כל בעלי העסקים – פרסום שעוקב אחרי המתעניין. אם אדם מסוים נכנס לאתר של עסק מסוים ולא ביצע התקשרות או עסקה דרך האתר, ואם בעל האתר שילם עבור פרסום עוקב – אותו מתעניין ימשיך לראות מדי פעם בפעם את שם האתר שאליו נכנס בכל מיני אתרים אחרים שאליהם הוא גולש. התוצאה – מרוב שאותו אדם רואה את אותו שם של עסק כל כך הרבה פעמים, יכול מאוד להיות שבסופו של דבר הוא יחזור אל אותו אתר, ויעשה את העסקה עם בעליו.

קידום אתרים

היום כל בעל עסק צריך להבין, ולו במעט, בקידום אתרים. זאת משום שכשיש לך עסק אתה צריך שיהיה לך אתר, וכשיש לך אתר אתה צריך לעשות כמעט כל דבר (במסגרת המוסר והחוק) כדי שהוא יופיע במקום הראשון במנוע החיפוש, או לפחות – בעמוד הראשון. חלק מהשיעורים המועברים במסגרת לימודי שיווק באינטרנט עוסקים בדרך כלל גם בנושא של קידום אתרים, ומספקים לבעלי העסקים טיפים לביצוע קידום בעצמם ו/או להבנת העבודה שיבצע עבורם מקדם האתרים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים