כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

תרשום לי בבקשה! הכול על קופות רושמות מיד שנייה

אם אתם צריכים קופה רושמת, יש היום כל כך הרבה סוגים וכל כך הרבה אפשרויות, שמאוד קשה לדעת בדיוק איזה מכשיר יתאים בדיוק לצרכים שלכם. אפשרות אחת היא לשכור מכשירים שכאלה, ואם אתם מרוצים – להאריך את משך תקופת ההשכרה עד שתוכלו לרכוש את המוצר בעצמכם. האפשרות השנייה היא לרכוש קופה רושמת יד שנייה. על היתרונות שברכישה כזאת תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.

28/11/2012
אם יש לכם עסק חדש שצריך קופה רושמת כדי להתנהל, ולא משנה אם מדובר בחנות, במשחקייה בכל מקום אחר שצריך לגבות כספים ולהחזיר עודפים, הרי שאתם בוודאי כבר יודעים שלרכוש קופה שכזאת זה לא דבר של מה בכך. יש היום הרבה מאוד אפשרויות ובכל חנות שאליה תגיעו יציעו לכם מכשיר שמתאים בדיוק לכל מה שאתם צריכים, ויגידו לכם שמדובר במוצר הטוב ביותר שאתם יכולים לרכוש עבור העסק שלכם. בפועל, המטרה של המוכרים במקומות אלה הוא למכור, ויכול להיות שהם יצליחו לשכנע אתכם לקנות מכשיר שבכלל לא עולה בקנה אחד עם מה שאתם צריכים. לכן, לפני שאתם רצים להוציא את מיטב כספכם על קופה רושמת, חשוב שתדעו שיש אפשרות אחרת, הרבה יותר זולה. קוראים לה – רכישת קופות רושמות מיד שנייה.

למה יד 2?

למה יד 2?
הרבה מאוד אנשים לא כל כך אוהבים לקנות מוצרים מיד שנייה, ובעיקר לא מכשירים אלקטרוניים וזאת בגלל הנושא של האחריות. בדרך כלל מכשירים כאלה נמכרים לאחר שתקופת האחריות כבר תמה, ואותם אנשים חוששים שבדיוק בשלב שבו האחריות תמה יתחילו כל התקלות והקלקולים, כי אחרי הכול המכשיר כבר מתחיל להתיישן. החששות אכן ברורים ולפעמים גם מוצדקים, אבל חשוב לדעת, שבהרבה תחומים בכלל ובתחום הזה של רכישת קופות רושמות יד שנייה בפרט – אפשר היום להשיג מכשירים שנמכרים על ידי חברות מקצועיות באחריות מלאה לתקופות מסוימות. האחריות ניתנת משום שאותן קופות נבדקות על ידי טכנאים מוסמכים, עוברות תיקונים במידת הצורך ומשווקות ללקוחות כשהן תקינות לגמרי ומוכנות לשימוש. היתרון המשמעותי של רכישה שכזאת הוא כמובן העלות, שהינה נמוכה בהרבה מעלותה של קופה רושמת חדשה.

אחריות ושירות

למרות שמדובר ביתרון מאוד משמעותי, חשוב לבצע סקר שוק מקיף כאילו אתם עומדים לקנות קופה רושמת חדשה. זאת משום שלא מדובר כאן בהשכרה של מכשיר שאפשר להחזירו אם הוא לא מתאים לצרכים שלכם, אלא בקנייה של ממש. לכן, חשוב שהמוצר שתרכשו יתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם, ויוכל לשמש אתכם לאורך זמן. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות: גם להשתמש במכשיר שהוא שלכם ושלא תצטרכו להחזיר בתום תקופה מסוימת או להתעסק עם הארכת חוזי שכירות, וגם, במקרה של תקלה או בעיה, תוכלו לפנות אל החברה שמטפלת בתקלות וליהנות משירות מקצועי שיחזיר את המכשיר לפעולה תקינה.

איך עושים את זה?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי ליהנות מכל היתרונות הללו, הוא פשוט לחפש חברה אמינה המציעה למכירה קופות רושמות יד שנייה ולבדוק אם היא מחזיקה במוצר המתאים לצרכים האישיים שלכם. רוב הסיכויים שאכן תמצאו חברה כזאת ומכשיר כזה, ותוכלו לעבוד עם קופה שתהיה בבעלותכם המלאה, וסביר להניח שהיא גם תשרת אתכם לאורך זמן. בהצלחה, ו... אל תשכחו לרשום גם לנו!

המאמר נכתב באדיבות מ. גנה הקופה הרושמת - חברה הממספקת קופות רושמות וממוחשבות גם מיד שניה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים