כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס הנדסאי תוכנה - התמחות ברשתות תקשורת

התמחות ברשתות תקשורת מאפשרת השתלבות מהירה בשוק העבודה המודרני. התנאי למתן שירותי פתרונות תקשורת הוא קורס ייעודי שנלמד במוסדות ההשכלה השונים ברחבי הארץ. במאמר הבא נציג את מאפייני הקורס ונסביר עליו

11/02/2016
קורס הנדסאי תוכנה מיועד לסטודנטים שרוצים לרכוש כלים ולהפוך למתכנתים בתחומי ההייטק והתעשייה. הקורס כולל התייחסות למגוון רחב של תכנים כגון:
• שפות תכנות
• מערכות הפעלה
• פתרונות תקשורת
• אינטרנט
• מערכות מידע
• גרפיקה
• תקשורת רשתות
הצלחה בקורס מעניקה תואר הנדסאי ומאפשרת לבוגרים להשתלב בקריירה מבטיחה כמתכנתים. העבודה בסדרי גודל שונים היא על מוצרים מגוונים והביקוש לעובדים בעלי תעודה מתאימה קיים במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. מעבר לכך, את הקורס ניתן ללמוד בכל רחבי הארץ. לימודי יום של קורס הנדסאי תוכנה נמשכים בערך שנתיים, בעוד מסלול משולב של לימודי ערב ובוקר או לימודי ערב וימי שישי נמשך בממוצע 3 שנים.

מה תנאי הקבלה ומתי אפשר להציע פתרונות תקשורת?

ברוב מוסדות הלימוד דורשים תעודת בגרות עם ציון חיובי במקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה עברית כדי להירשם לקורס הנדסאי תוכנה. עם זאת, בוגרי מכינה של משרד הביטחון יכולים גם הם להשתלב במסלולי הלימוד השונים. מי שעומד בהצלחה בבחינות הפנימיות של מוסד הלימודים ומגיש את הפרויקט המעשי מקבל דיפלומת הנדסאי.

תעודת הסמכה לאחר קורס הנדסאי תוכנה לא תמיד מספיקה למי שרוצה להתפרנס ממתן שירותים ופתרונות תקשורת. ראשית, חשוב לצבור ניסיון ולהשתמש בו על מנת להציע את השירות לקהל הלקוחות. שנית, עדיף להתחיל לעבוד בתחום במשרת שכיר ורק לאחר מכן לפתוח עסק או להציע את השירות באופן עצמאי. תחום התקשורת מתקדם במהירות ומי שלא מעדכן את יכולות התכנות והידע המעשי שלו עלול להישאר מאחור.

למה להתמחות ברשתות תקשורת?

במסגרת קורס הנדסאי תוכנה ניתן לבחור מסלולי התמחות שונים. ההמלצה על רשתות תקשורת נובעת מהביקוש לעובדים עם הסמכה מן הסוג הזה, בעיקר בעידן בו הרשתות הן חלק חשוב גם מהסביבה הפרטית. כדאי להתמחות ברשתות על מנת להציע שירותי התקנות, תיקונים ותחזוקה וגם כדי לבצע הסבה מקצועית לעולם המחשבים. בנוסף, הקורס מבטיח הבנה והיכרות עם עולמות החומרה, מערכות ההפעלה וכמובן הרשתות עצמן.

הנדסאי תוכנה עם התמחות ברשתות תקשורת מרוויח בשנים הראשונות בממוצע 7,000 ש"ח בחודש, אך לאחר צבירת מספר שנות התנסות הוא יכול להגיע לשכר מרשים של 15,000 ש"ח בחודש. תחום הלימודים מבוקש בקרב גברים ונשים בטווח גילאים רחב והוא מתאים גם למי שרוצה לבצע הסבה מתוך קריירה קיימת. הקורס כולל התמחות באנגלית טכנית, מבוא לאלקטרוניקה, ניתוח מערכות מידע, גרפיקה ממחושבת ויישומים וחבילות תוכנה. הוא כולל השתתפות במעבדות מחשבים ומחייב הגשת פרויקט מעשי בסוף השנה או התקופה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים