כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב חדר שינה לדירה

אם אתם עומדים בפני עיצוב חדר שינה לדירה, כדאי שתקראו את המאמר הבא. כאן תמצאו טיפים ודגשים חשובים שכדאי לשים אליהם לב, כדי להגיע לתוצאה שתהיה טובה לא רק לעיניים, אלא גם לגב וללב.

14/02/2016

טיפים לעיצוב חדר השינה – להדפיס ולשמור

חדר השינה בבית הוא אחד החדרים שמשום מה תמיד מעצבים בסוף. מתחילים בסלון ובמטבח, שהם הפנים של הבית כי אליהם נכנסים גם אורחים, ממשיכים בחדרי הילדים כי הם הילדים שלנו והכי חשוב שיהיה להם נעים, עוברים אל חדרי האמבטיה והשירותים כי חשוב שתהיה לנו ההרגשה הכי נעימה כשאנחנו מתקלחים, ורק בסוף, לאחר שווידאנו שהריצוף מתאים לרהיטים ושהילדים מרוצים – עוברים אל חדר השינה של ההורים. ואז... אז אין כבר זמן, ואין הרבה תקציב, והוא בדרך כלל נשאר בעיצוב מאוד רגיל ופשטני.

אבל – אפשר גם אחרת

אבל – אפשר גם אחרת
למעשה, לא רק אפשר, אלא צריך גם אחרת. אחרי הכול, חדר השינה הוא החדר שבו יש לנו את האינטימיות הכי גדולה עם בן או עם בת הזוג שלנו, זה החדר שבו אהבה היא לא רק מילה יפה ושבו היום מתחיל ונגמר. לכן, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב שלו, ואולי תתפלאו לשמוע – אבל זה לא ידרוש מכם הרבה זמן, וברוב המקרים גם לא הרבה (מאוד) כסף. כך תעשו את זה נכון:

בחירת מיטה

כדאי מאוד לבחור מיטה גדולה ומזמינה, כי מיטה כזאת מאוד מפנקת ונוחה, וגם עושה הרבה טוב לדבר הזה ששמו אהבה. מומלץ שתבחרו מיטה עם ראש מיטה מעניין, שיוסיף אווירה וצבע לחדרכם, ואם יהיה גם נוח להישען עליו – הרווח יהיה כולו שלכם.

בחירת מזרון למיטה

אולי תתפלאו לשמוע, אבל גם המזרון חשוב לעיצוב חדר השינה, כי כשהמזרן לא מתאים למיטה הוא גורע מהעיצוב, ככל שיהיה מושקע, והוא גם מזיק לכם, כך שמצב הרוח לא יהיה מתאים להתלהב מהעיצוב עצמו. לכן, כדאי מאוד לבחור מזרון למיטה שתומך בצורה מושלמת בגב, ברגליים ובצוואר, כדי למנוע בעיות אורטופדיות עתידיות ככל שאפשר. על מנת להשיג מצב שבו משקל הגוף יתפזר על אזורים אלו בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לרכוש מזרן אורטופדי שניסיתם לשכב עליו והרגשתם שהוא מספק תמיכה ראויה לאזורים האמורים.

טקסטיל

הרבה פעמים מה שעושה את ההבדל בין חדר שינה מעוצב ומושקע לבין חדר סטנדרטי, הוא הטקסטיל הנבחר. אם תבחרו מצעים יפים, וילונות בצבעים תואמים לכריות וכיסוי מיטה שאי אפשר להסיר ממנו את העיניים – תקבלו חדר שינה מעוצב להפליא, ואפילו כפליים.

תמונות

חשוב מאוד לעטר את קירות חדר השינה בתמונות שיתאימו לצבעים השולטים, ושתהיינה תמונות אווירה ששניכם אוהבים.

פרקט

פרקט מוסיף הרבה מאוד חמימות לחדר השינה, ולכן מאוד כדאי לשקול התקנה שלו אם אתם אוהבים את המראה העצי ואת האווירה.

צבע

כדאי מאוד להוסיף קצת צבע לחדר השינה, בין אם באמצעות צביעה של אחד הקירות בצבע לא שגרתי ובין אם באמצעות הדבקת טפטים יפים שמוסיפים הרבה עניין לחיים.

תאורה

כדאי מאוד שבחדר השינה תהיה תאורה מרכזית שתאפשר לכם לעשות דברים בצורה נוחה כמו להתאפר ולהתלבש, ושבנוסף תהיה גם תאורה רומנטית שאפשר לעמעם, בהתאם למצב הרוח שלכם.

לסיכום

עיצוב חדר שינה הוא לא עבודה קשה, והוא מומלץ מאוד גם אם אתם נמצאים בסיום עבודות שיפוץ ורוצים רק לנוח על זרי הדפנה. השקיעו בחדר השינה שלכם, בחרו נכון את הרהיטים וגם את המזרון, ואין בכלל ספק שלאחר מכן תהיו בטוחים שעשיתם את הדבר הנכון. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים