כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מוצרים לעיצוב השיער - יד שנייה

אחת הטעויות שנוהגים לעשות יזמים צעירים בתחילת דרכם היא להשקיע סכומים אסטרונומיים של כסף ברכישת מוצרים ופריטי ציוד יקרים בשלב מוקדם מדי. הצעד הנמהר הזה עלול לגרום להתרוקנות מהירה של מאגרי המזומנים, בתקופה שבה המקום עדיין לא מייצר הכנסות. עדות לכך ניתן למצוא בכל אותם בתי עסק הנסגרים בטווח של שנה מיום הפתיחה על רקע השקעות שבוצעו עוד לפני שהעסק נפתח.

16/02/2016
אחד התחומים שבהם ניתן לראות את התופעה המצערת הזו מתרחשת לעתים קרובות הוא תחום עיצוב השיער. כדי לפתוח סטודיו לעיצוב שיער יש כמובן להשקיע לא מעט כסף, שכן בין היתר יש לרכוש כיסאות חפיפה, מראות, גופי תאורה מתאימים, הדומים לרגליים, עגלות שירות, כיסאות תספורת ועוד. על ידי בחירה באפשרות של רכישת מוצרים יד שנייה, ניתן לחסוך לא מעט כסף ולהימנע מהשקעה גדולה מדי שלא לצורך.
יש לציין כי רכישת מוצרים לעיצוב שיער יד שנייה מומלצת גם עבור בעלי עסקים ותיקים ומנוסים השוקלים לרכוש ציוד יקר, אבל לא בטוחים כי מדובר בצעד הנכון עבורם. רכישת ציוד בעלות נמוכה לצורך התנסות עשויה לחסוך לא מעט כסף ולמנוע קבלת החלטות נמהרות ופזיזות.

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים מוצרים לעיצוב השיער יד שנייה?

ראשית, חשוב לברר מהי הסיבה בגינה הציוד נמכר. שימו לב – אם מדובר פשוט בציוד מדגם ישן שעבר זמנו, מומלץ מטבע הדברים לוותר ולעבור הלאה. לעומת זאת, אם מדובר במקרה של סטודיו לעיצוב שיער שנסגר תוך זמן קצר לאחר שנפתח והמוצרים השונים נמכרים לאחר מספר חודשי שימוש בלבד, הרי שייתכן כי מדובר במציאה שאסור לפספס.
בנוסף לכך, חשוב לברר פרטים רבים ככל האפשר בנוגע ליצרן ולתנאי האחריות. רבים לא מודעים לכך, אבל מדי שנה משתחררים לשוק מוצרים רבים לעיצוב השיער שעדיין נמצאים במסגרת תקופת האחריות. מומלץ תמיד לתת עדיפות למוצרים כאלו על פני מוצרים שבמקרה של קלקול ידרשו מכם להשקיע בהם כסף.
כמו כן, חשוב לברר כי הציוד שאתם מתעניינים לגביו הוא אכן הציוד שאתם זקוקים לו ובמיוחד מומלץ להתנסות בתפעול הציוד לפני הרכישה.

רכישת מוצרים לעיצוב השיער יד שנייה שלא לצרכי עסק

רכישת מוצרים לעיצוב שיער יד שנייה מומלצת לא רק עבור יזמים או בעלי עסקים בתחילת דרכם, אלא גם עבור אלו המעוניינים להתנסות בתחום עיצוב השיער בתור תחביב או עיסוק לשעות הפנאי. בנוסף לכך, ניתן לרכוש מוצרים לעיצוב שיער יד שנייה לצרכים פרקטיים גרידא וכך לחסוך לא מעט כסף שהיה מושקע במספרה מקצועית.

כך, לדוגמה, במקום להוציא מאות שקלים אחת למספר שבועות עד חודשים כדי לעבור סלסול שיער, ניתן פשוט לרכוש מסלסל שיער יד שנייה וכך לחסוך סכומים רציניים מאוד של כסף. הדבר נכון כמובן גם במקרה של מחליק שיער, מכונות תספורת מקצועיות ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים