כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכונת שטיפת רצפות יד שניה - האם כדאי?

בחירת מכונת שטיפת רצפות מחייבת השוואה בין דגמים חדשים ויד שניה. כמו בסוגים אחרים של מכונות, גם כאן הכל תלוי בצרכי הלקוח ובאופי השימוש. הנה כמה פרמטרים שאליהם כדאי להתייחס.

17/02/2016

אחריות על המכונה

אחריות על המכונה
חברת ניקיון שמתכוונת להשתמש במכונת שטיפה לרצפה באופן אינטנסיבי צריכה לתת עדיפות לדגמים חדשים. אחריות היצרן על המכונה כוללת טיפול ותיקון כל פגם הנובע מתקלה בייצור. תנאי האחריות מפורטים בחוברת ההוראות של המכונה והם יכולים לחסוך הרבה כסף עבור לקוחות תעשייתיים. עם זאת, מי שמתכנן שימוש סולידי יותר במכונה בהחלט יעדיף לשמור על מסגרת התקציב עם דגם יד שניה.

מצב מכאני

לא קונים מכונת שטיפת רצפות לפני שבודקים את המצב המכאני. זכרו כי המפרט הטכני המתייחס להספק ניקוי, רוחב עבודה, מברשות, מיכלים ומשקל לא תמיד עולה בקנה אחד עם מצב המכונה לאחר שנות שימוש ממושכות. המטרה שלכם צריכה להיות בדיקה יסודית של המצב המכאני כדי להכריע בשאלה האם לקנות מכונה חדשה או משומשת.

מחיר

בסופו של דבר, הכל מתחיל ונגמר בהצעת המחיר שתקבלו. אם תוכלו להשתתף במבצעים ולקבל הטבה אטרקטיבית על דגם חדש של מכונה לשטיפת רצפות, אין טעם לבזבז זמן ואנרגיות על חיפוש מוצרים יד שניה. לחילופין, לפעמים דווקא בשוק הפתוח תוכלו לאתר מציאות אמיתיות. נסו להישאר עם אצבע על הדופק ולקחת בחשבון את המחיר גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

איזה דגם אתם צריכים?

למכונת שטיפה חדשה יש יתרון שלא ניתן להשיג באף מכונה יד שניה - הדגם. יצרני מכונות משכללים כמעט מדי שנה את המפרט הטכני, את ההספק ואת הביצועים. מי שרוצה לשים את ידו על מכונה מהדור האחרון צריך להשקיע בכך כסף. הוא לא ימצא מכונה דומה מיד שניה ולכן עליו לשאול את עצמו לאיזה דגם הוא זקוק. העלות של מכונת שטיפה לרצפות שווה את הזמן שתשקיעו בהשוואה בין דגמים חדשים ומשומשים. התאזרו בסבלנות וקבלו החלטה שאתם שלמים איתה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים