כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת אתר אינטרנט יד שניה

ישנה אופציה לרכוש אתרים יד שניה, אתרים אלו כבר מוכרים וקיימים ברשת. לרכישת אתר יד שניה יש סיבות רבות. אתר שהושקעו בו משאבים לקידומו האורגני שווה ערך רב היות והושקע בו מאמץ ועבודה מקצועית, לאתר כזה כבר יש תנועה רבה וקהל לקוחות אמין.

18/02/2016

כולם מרוויחים

כולם מרוויחים
ישנן גם סיבות רבות למכירת אתר, הרי אין טעם לסגור אתר לחלוטין לאחר שהושקע בו זמן ומשאבים רבים. מכירת אתר יכולה להניב רווח רב או לכל הפחות להותיר את בעלי האתר ללא הפסד כספי. כלומר, עסקת מכירת ורכישת אתר יד שניה היא מצב חיובי באופן הדדי לשני הצדדים. לכל צד בעסקה יש רווח ולכן מומלץ לשקול את האופציה הזו בזמן שאנו שוקלים בניית אתר חדש.

הסיבות למכירת אתר אינטרנט מוכן ובנוי

• סגירת עסק קיים: במידה והעסק נסגר, בעליו כבר לא יהיה זקוק לאתר האינטרנט, כמובן שהושקעו באתר משאבים רבים ולכן חבל פשוט לשכוח ממנו ולהפסיק את פעולתו.
• כישלון של האתר: במידה והאתר שהקמנו אינו מניב רווחים ואנו ממשיכים להפסיד כסף עבור קידום האתר או האחסון של האתר, ניתן למזער נזקים ולמכור את האתר, כך הנטל הכספי יעבור למישהו אחר שאולי יצליח להרים את האתר בצורה טובה יותר.
• רווח על אתר מוגמר ומוכן: ישנו ערך לכך שהאתר מוכן ובנוי, אין צורך לבזבז זמן על בנייתו, במצב זה ניתן למכור את האתר במחיר יקר יותר מאשר הוא עלה לבעליו. כלומר, זמן הוא כסף, החיסכון בזמן הבנייה וקבלת אתר מוכן באופן מיידי, הוא בעל ערך שיכול להיות מומר בכסף רב.

הסיבות לרכישת אתר אינטרנט מוכן ובנוי

• האתר כבר מוכר בקרב לקוחות: במידה ולאתר יש תנועה רבה על בסיס יום יומי, וכן הוא מוכר בקרב לקוחות רבים, יש לכך ערך רב. ניצול של התנועה הזו וההיכרות עם האתר יכולים להיות מתורגמים לכסף והצלחה של החברה.
• מקודם בגוגל: אתר שהוא כבר מקודם בגוגל ומופיע בתוצאות הראשונות הוא בעל ערך רב מבחינה עסקית.
• אתר מיידי: העניין שאין צורך להמתין ולהשקיע זמן מאמץ עבור בניית אתר הוא ייתרון גדול.

כדי שהעסקה תהיה רווחית חייב להיות ערך של הוגנות, מחיר מופרז עבור האתר יפרק את העסקה ומנגד מחיר זול מדי, שאינו מחשב גם את שעות העבודה הרבות שהושקעו לקידום האתר ולפיתוח האתר, גם הוא בסיס לפירוק עסקה. בגדול, יש חיוביות בכך שאתר מוכר ופופולארי ימשיך לשרת עסק חדש וכן הבעלים הקודמים של האתר יקבלו תגמול עבור ההשקעה, הזמן והמשאבים שהשושקעו באתר.

למה יש לדאוג בעת העברת הבעלות של האתר?

ראשית יש לדאוג להעברת הדומיין של האתר לחשבון של הקונה (העברת בעלות), וכמובן יש לעבור אחסון אתרים (לחצו כאן עבור השוואת אחסון אתרים) שבה נמצא האתר לחשבון חדש של הקונה כדי שלמוכר לא תיה גישה לאתר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים