כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות מכונות ואקום מיד שניה?

לא מעט עסקים ומפעלים, מעוניינים לקנות מכונות ואקום, שכאשר אנו מכניסים לתוכן מוצר, הן עוטפות אותו באופן מידי בניילון ומהדקות אותו היטב, כך שהאוויר לא יחדור פנימה.

18/02/2016
לרוב נשתמש במכונות ואקום לטובת אריזה של מוצרי מזון למיניהם, בכדי שלא יירקבו ויתקלקלו. השאלה היא, במידה ואנו מעוניינים ברכישת המכונה הזו, מה עדיף - האם עדיף לבחור במכונות חדשות, או שהמכונות מיד שניה שקורצו תלנו בשל מחירן הנמוך, הן העדיפות? בואו ונבחן זאת לעומק:

האם זה באמת זול יותר?

קודם כל בואו נבין האם באמת מכונות ואקום מיד שניה, הן תמיד זולות יותר מהמכונות החדשות. האמת היא שאכן, ברוב המקרים, המכונות הללו אכן יהיו זולות יותר, אבל השאלה היא בכמה הן יהיו זולות יותר. לעתים ההפרשים במחיר בין המכונות המשומשות לחדשות, הוא מזערי. לעומת זאת, המכונות המשומשות לעתים יכולות לעתים במצב מאד בעייתי, בלי אחריות, ובלי שאתם יודעים על תקלו תשיש בהן - וגם הוזלה של כמה מאות שקלים במחיר של אותן מכונות אריזה, לא אמורות לחפות על כך. בקיצור - מחיר נמוך יותר, הוא לא בהכרח ערובה לעסקה משתלמת.

תקלות ובעיות

היבט שחובה להתייחס אליו כשבוחרים תמיד מכונות אריזה, וכשבוחרים מכונות ואקום בפרט, הוא ההיבט של התקלות האפשריות במכונה. זה נכון שבכל מכונת אריזה יכולות להיות תקלות, אבל עולה שאלתה שכיחות. ככלל, במכונות חדשות, הסיכוי לתקלות הוא נמוך מאד. כדאי לשים לב גם, שמכונה חדשה תמיד תגיע עם תעודת אחריות, שאמורה לספק לכם מענה במידה ויש תקלה לא צפויה - במצב כזה אתם מקבלים שירותי תיקון וחלפים ללא כל תשלום מצדכם.
במקרה של מכונות האריזה המשומשות, המצב שונה לחלוטין. קודם כל, אתם לא יודעים האם יש להן היסטוריה של תקלות, ולא תמיד אפשר בכלל לגלות את התקלה, אפילו אם תבחנו אותן בעצמכם לפני הרכישה. מעבר לכך, פעמים רבות למכונות הללו כבר אין שום תעודת אחריות בתוקף, ואז אם יש תקלה, אתם בבעיה, ואתם צריכים לשלם מחיר מלא לטכנאי - ולרוב זה כבר יכסה את המחיר שחסכתם כשקניתם כמונה משומשת.

טכנולוגיה

שימו לב להיבט נוסף ברכישה של מכונות ואקום וזה ההיבט הטכנולוגי. היתרון הגדול ברכישה של מכונות אריזה חדשות, הוא שהן כמובן מיוצרות לפי תו התקן הטכנולוגי העדכני ביותר, ויכולות לספק לכם אריזות מהירות יותר ואיכותיות יותר, וזאת בהשוואה כמובן למכונות המשומשות. זו עוד נקודה שיש לשקול!

אז האם זה באמת משתלם יותר?

קל אם כן להבין, כי גם אם בהתחלה מכונות ואקום מיד שנייה קורצות לנו מאד בשל המחיר הנמוך שלהן, הרי שיש עוד הרבה נתונים אשר חובה להביא בחשבון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים