כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שיפוץ בתי מלון מעלה את ערך הנכס

כבעלים של נכס, השאיפה שלנו היא שהערך שלו יהיה כמה שיותר גבוה

22/02/2016
כל מי שיש בבעלותו נכס כזה או אחר יכול לספר על האל"ף בי"ת של בעלות על נכסים שקשורים לנדל"ן, שהוא כל מה שקשור להבאת ערך הנכס למקסימום ככל הניתן. בכל מה שנוגע לבעלות על בית מלון, הדבר נכון פי כמה וכמה, כי ערכו של הנכס ואיכותו הם לא רק רלוונטיים לצרכים של מכירה עתידית, אלא גם מהווים תנאי הכרחי להכנסה איכותית מהנכס הזה.
ככל שבית המלון מושקע יותר, כך ניתן גם להפיק ממנו רווח רב יותר. עם זאת, לא כל בתי המלון יכולים להתהדר במצב איכותי שכזה, ובכל מה שנוגע לערך של בתי מלון ככל שאנחנו נותנים לזמן לשחוק אותו וככל שאנחנו משקיעים פחות בשימור ובהעלאה של ערך הנכס, אנחנו מרגישים את התהליך הזה היטב בכיס שלנו גם בשגרת היום יום שלנו, ולא רק כאשר אנחנו רוצים למכור את הנכס. כעת, נסביר בדיוק על תהליכי שיפוץ שונים בבתי מלון ועל הרווח האפשרי שלנו מתהליכים אלה.

קצת על תהליך של שיפוץ בתי מלון, ועל החשיבות שיש לתהליך זה בהעלאת ערך הנכס שלנו

איך משפצים בתי מלון? תהליך שיפוץ של בית מלון הוא תהליך מקיף, ובכל מקרה בכדי לבצע אותו בצורה הטובה ביותר האפשרויות שלנו הן אחת משתיים. אפשרות אחת שלנו היא לבצע שיפוץ מקיף וכולל לתקופה מוגבלת שבה אנחנו סוגרים לחלוטין את בית המלון – לטובת השקעה מחודשת או לקראת מכירה. האפשרות השנייה שלנו היא לבצע את השיפוצים כתהליך הדרגתי שבו אנחנו מתמקדים באגפים ובחלקים שונים בבית המלון בזמנים נפרדים, כך שהמלון יכול תיאורטית להמשיך לעבוד במקביל – אך יש לקחת בחשבון שלא כל אורח בבית המלון יקבל תהליך שכזה בברכה. מומלץ, אם כן, להשקיע בשיפוץ את הזמן הנפרד והנחוץ לתהליך זה.
העלאת ערך הנכס – תהליך שיפוץ של בית מלון הוא תהליך איכותי ביותר שבו אנחנו עושים ככל הניתן בכדי להשביח כל חלק וחלק בבית המלון. בין אם מדובר בחדרים ובסוויטות של בית המלון, ובין אם מדובר בלובי או במרחבים האחרים שמשותפים לכל אורחי המלון – ככל שההשקעה שלנו ניכרת יותר כך גם קל לנו יותר להעלות את ערך הנכס באופן משמעותי, ובהשקה המחודשת לאחר השיפוץ או במהלך מכירת הנכס לקבל עליו רווח משמעותי הרבה יותר ממחיר הנכס הקודם בנוסף למחיר השיפוץ.

תהליך שיפוץ איכותי מצריך השקעה ויכולת, אך הרווח ממנו הוא משמעותי בהתאם

אנחנו צריכים תמיד לזכור שהרווח שאנחנו יכולים לראות משיפוץ בית מלון, כמו הרווח מתהליכי שיפוץ אחרים שמובילים למכירה או להשכרה, הוא רווח שבמבט קדימה אי אפשר להשוות אותו להשקעה הראשונית שלנו. השקיעו בשיפוץ בית המלון את הרצינות ואת הזמן הנדרשים לכך, ותצאו נשכרים משמעותית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים