כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברת הליסינג הפרה חוזה? עורך דין תעבורה לשירותכם

תחום הליסינג הוא תחום שבו אנחנו צריכים להכיר היטב את ההסכמה שבינינו לבין חברת הליסינג

22/02/2016
תחום הליסינג הוא אחד התחומים החשובים ביותר בישראל של היום בכל הנוגע לתחום הרכב. תחום הליסינג הוא תחום רווחי במיוחד עבור רבים בעולם של ימינו, שכן מדובר בצורה הנוחה ביותר כיום להשיג מימון לרכב ולהשתמש ברכב, בדרך כלל לצרכים עסקיים אך לעתים קרובות גם באופן פרטי, גם ללא הון משמעותי מאוד שאתו אנחנו מגיעים מראש.
עבור מי שלא בקיא בכך, הרי שליסינג היא מסגרת שבה אנחנו למעשה מחכירים רכב מחברת ליסינג ייעודית, שהיא הבעלים החוקיים של הרכב ולה אנחנו משלמים תשלום חודשי בהישג ידינו לפי הסכם קבוע שלנו איתה לתקופה שנקבעה בין שני הצדדים. בתום התקופה אנחנו יכולים להחזיר את הרכב, לעתים קרובות עבור ליסינג לרכב מסוג מתקדם יותר, או לקנות את הרכב בסכום שהוסכם מראש בינינו לבין חברת הליסינג. במקרים רבים יהיה גם סכום ראשוני אותו נשלם בתחילת הליסינג, כמימון ראשוני כמו גם כסוג של דמי רצינות. עם זאת, ישנם גם מצבים בהם חברת הליסינג מפירה את החוזה אתנו – בשל מה שהיא מפרשת כהפרת חוזה מטעמנו או מסיבות אחרות. במצבים שכאלה אנחנו צריכים עו"ד תעבורה.
במקרה של הפרת חוזה מצד חברת הליסינג, שהוא נדיר למדי, עורך דין תעבורה הוא איש מקצוע מחייב:

קצת על תחום התעבורה המשפטי

עו"ד תעבורה הוא עורך דין שתחום התמחותו הוא כאמור דיני תעבורה. תחומי העיסוק הנפוצים ביותר של עו"ד מסוג זה הם עבירות תנועה וייצוג במשפט אזרחי ופלילי בהקשר זה, הליכי מעצר הקשורים לכך, עבירות נהיגה פסולה או נהיגה שלא כחוק, עבירות של נהג חדש, שימוש בטלפונים סלולאריים וכדומה. עם זאת, עורך דין המתמחה בדיני תעבורה צריך גם התמחות איכותית בכל מה שנוגע לחוזים, בכדי לתת מענה ללקוחות שצריכים ייצוג מול חברות הליסינג.

מה מועיל לנו עורך הדין

עו"ד תעבורה איכותי יוכל לעזור לנו למצוא את ההתחייבות של חברת הליסינג כלפינו, ולתת לנו את המענה האיכותי ביותר בכל הנוגע להוכחה לחוסר הפרת חוזה מהצד שלנו מול הפרת החוזה של חברת הליסינג. חשוב לזכור כי במצב שבו אנחנו לא מצליחים להוכיח את הפרטים הללו, הנזק הכלכלי שיכול להיגרם לנו הוא עצום, והסכומים שנצטרך להעביר לחברת הליסינג הם לא תמיד בהישג ידינו. עורך הדין, בהקשר זה, יכול להיות לנו חבל הצלה.

אם אתם מחפשים עו"ד לענייני תעבורה, אסור להתפשר על איכותו

עו"ד תעבורה הוא כאמור עורך דין בעל חשיבות רבה ביותר לחיים שלנו במצבים בהם אנחנו זקוקים לו – בין אם לייצוג משפטי של ממש ובין אם לייצוג חוזי מול חברת הליסינג. בהתחשב בכך, אסור לנו להתפשר על איכותו ועלינו לפנות רק לאנשי מקצועי מהשורה הראשונה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים