כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה יותר מהכל מביא אותנו למוסך?

בעלי הרכבים באשר הם מגיעים לפחות אחת לשנה אל המוסך. בדומה לגיחות לקופות החולים – כל חולה מגיע בעקבות בעיה אחרת, אך כולם לבסוף מקבלים פיתרון.

22/02/2016
דומה הדבר גם במוסכים השונים אשר פוקדים אותם בעלי רכבים על מנת לטפל, לתקן ולשדרג את הרכבים שברשותם. בעלי המוסכים מציעים שלל טיפולים ופתרונות לרכבים השונים, אך נדמה כי בין כל השפע שמציעים המוסכים, ישנן שלוש סיבות שבגללן רובנו מגיעים אל המוסך.

הלך המצבר

נדמה כי תרחיש המצבר התקול קרה לכולנו ואת כל אחד מאיתנו הסיטואציה הלא נעימה הזו תפסה במקום אחר. את חלקנו בבוקר כשאנחנו ממהרים לעבודה, את חלקנו רגע לפני יציאה לאירוע וחלק מאיתנו אף נתקעו במהלך הנסיעה כאשר המצבר אותת על מצוקתו ופשוט שבק חיים לפתע. בדומה לתקלות אחרות אשר ניתן לגרור איתן עוד קצת זמן עד אשר נגיע למוסך, כאשר המצבר שלנו חדל מלפעול הרי שהרכב שלנו הופך למכונה חסרת תכלית. מצבר לרכב הינו חוד החנית של הרכבים ואי תקינותו יכולה לגרום לכשלים רבים ולחוסר יכולת של הרכב לתפקד. במקרים של מצבר תקול אנחנו לרוב מסתייעים ברכב נוסף אשר מטעין אותנו בחשמל וכך מצליחים לגרור עד המוסך על מנת לקבל טיפול מקיף והולם עבור מצבר לרכב.

פנצ'ר

כשאנחנו מדברים על רכב אנחנו מדברים על השלם המורכב מהמון חלקים קטנים. כל חלק וחלק ברכב שלנו תורם להרכבת השלם הזה וכל אחד חיוני עד כדי שאי תקינות של אחד מהחלקים פוגעת בתפעול המכונה בשלמותה. ישנם חלקים חיוניים יותר וחלקם פחות, ואם נצטרך למנות את אחד החלקים החשובים הרי שמדובר על הצמיגים. פנצ'ר בגלגל שלנו ואפילו מחסור באוויר יביאו אותנו בהקדם אל שערי המוסך שכן בלעדי צמיגים תקינים לא נוכל להמשיך בנסיעה ובעיקר לסכן את ביטחוננו.

התקנות מולטימדיה

לרוב ניתן לחשוב על המוסכים רק כמקום בו פותרים תקלות שאנו לא יודעים לפתור לבד ולא מעטים אלו שמדמיינים את המוסך כמקום בו השהות ארוכה ולא נעימה. מלבד הטיפולים השונים שניתנים במוסך, לא כולם יודעים שבמרבית המוסכים גם ישנה מחלקת מולטימדיה שמתעסקת במתן פתרונות אחרים מלבד גירים, מצברים או טיפולים שנתיים. כיום הרכבים שלנו לא רק כלים פונקציונאליים המניידים אותנו ממקום למקום, אלא גם כלים בידוריים לכל דבר. אם פעם הסתפקנו ברדיו טייפ שהנעים את זמננו בנסיעה, כיום אנו מציידים את המכוניות במערכות משוכללות הכוללות די.וי.די, בלוטוס ורמקולים איכותיים, שאותם כאמור אפשר להתקין במוסכים השונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים