כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת בובות ראווה יד שנייה

במאמר הבא נסביר על יתרונות הבובות החדשות ונבין כיצד בוחרים אותן

28/02/2016
הדרך הטובה ביותר להציג בגדים בחנויות ראווה היא להשתמש בבובות. יש בובות נשים, גברים וילדים וכל אחת מהן מיועדת לסוג אחר של פריטי לבוש ואופנה. הבובה היא הדבר הראשון שהלקוח רואה כשהוא עובר ליד החנות. בעזרת הבובה ניתן להניע לקוחות לפעולה ולמעשה להכניס אותם לתוך החנות כדי לבצע רכישה. בנוסף, יש אפשרות לשלב בובות ספורט וטורסו כדי להציג פריטי לבוש מיוחדים. יש כמה טיפים שיכולים לעזור לבחירה נכונה של בובות ראווה לחנויות ובתי אופנה:

הבובות צריכות להחמיא למוצר

כדאי לבחור בובות שיחמיאו למוצר. את זה עושים על ידי השוואה בין גדלים שונים של בובות, שימוש במשחקי אור וצל ועיצוב נכון של הבגדים המולבשים על גבי הבובה. אפשר להיעזר באביזרים מסוימים על מנת להצמיד את הבגדים לגוף הבובה ולשאוב השראה מקטלוג אופנה ברשתות מובילות.

לא כדאי להעמיס בבובות

יותר מדי בובות מאחורי חלון ראווה עלולות לבלבל את הלקוח. לא כדאי להעמיס במתקני תצוגה או בובות ועדיף להתמקד במספר מסרים מצומצם יותר. תמיד רצוי גם להישאר קשובים לצרכי הלקוח ולבדוק איזה בובות מצליחות להשיג את המטרה בצורה טובה.

חשוב לרענן את חלונות הראווה

עדיף לרכוש סוגים שונים של בובות ולהשתמש בהן על מנת לרענן את חלונות הראווה. רענון כזה מבוסס על החלפת בגדי הבובות, על שינוי פוזיציות, על החלפת מיקום ועל תליית קולבים, מערכות תצוגה וכדומה. רענון ימשוך את תשומת הלב של הלקוח ויבליט את יתרונות החנויות מול המתחרים.

למה עדיף לקנות בובות חדשות?

העצות תקפות גם לבחירת בובות ראווה חדשות וגם לבחירת בובות משומשות מיד שנייה. ההבדל בין האפשרויות הוא בעיקר במחיר, כי כל שאר הפרמטרים מעידים על יתרון משמעותי של הבובות החדשות. בובות כאלה אמנם יעלו יותר אך הן ישתלמו בטווח הארוך. אלו בובות עמידות, חזקות ויציבות שלא ידרשו רכישה מחדש אחת למספר שנים. עדיף לקנות בובות חדשות גם כדי להבטיח את איכותן ולמנוע מצב שבו הלקוח נחשף לחוויה לא נעימה בחלון הראווה.
עיצוב חנויות הוא נושא מורכב שדורש התייחסות לשורה ארוכה של שיקולים. בין היתר כדאי להביא בחשבון את החשיבות והנוכחות של בובות ראווה. לעיתים קרובות עשויות הבובות הללו לקבוע את עתיד החנות ואת כמות העסקאות שמתבצעות בה. מומלץ לרכוש בובות חדשות ולא להתפשר על בובות יד שנייה, כי רק בצורה הזו ניתן להפיק מקסימום תועלת מתצוגה מחמיאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים