כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חידוש רהיטים ישנים – שירות משתלם לטווח הארוך

כיום אנשים שמים יותר דגש על מראה הבית שלהם, ונוטים להחליף רהיטים לעיתים קרובות. למעשה, שירות חידוש רהיטים ישנים יכול גם לרענן את עיצוב הבית וגם לחסוך לכם כסף רב.

13/12/2012
כל מי שרכש לאחרונה פריט ריהוט כלשהו, גילה שקשה מאוד למצוא מוצרים איכותיים בתחום הזה, וגם אם אתם מוכנים לשלם הרבה כסף, ספק אם הרהיט שתרכשו יענה לציפיות האיכות שלכם. אז מה לעשות אם הרהיטים הישנים כבר ראו ימים טובים יותר (הרבה יותר טובים...), אך אתם מתקשים למצוא מוצרים שיחליפו אותם? כדאי שתכירו את שירות חידוש רהיטים ישנים.

מדוע ריהוט מחודש עדיף על פני ריהוט חדש?

אם יש לכם ריהוט ישן ואיכותי, כדאי שתעדיפו חידוש רהיטים ישנים על פני ריהוט חדש. כיום קשה מאוד למצוא רהיטים איכותיים, וגם הרהיטים היקרים ביותר יוצאים מכלל שימוש בתוך שנים בודדות. פרט לכך, אתם כבר רגילים לריהוט הישן שלכם, כבר למדתם לאהוב אותו, ואם אתם אוהבים את הדרך שבה הוא משתלב בדירה שלכם, אז למה בעצם להחליף אותו? אם אתם רוצים לגוון, פשוט תוכלו להחליף את ריפוד הספה, וכך ליהנות מכל העולמות – גם מספה שנראית כמו חדשה וגם מרהיט איכותי, שאתם יודעים היטב מה טיבו.

חידוש רהיטים ישנים בהיבט הסביבתי

הכלכלה המודרנית מעודדת אותנו לוותר בקלות על מוצרים ישנים ולרכוש עוד ועוד מוצרים חדשים. כל המערכת הזו יוצרת גלגל מאוד לא בריא בהיבט הסביבתי. היות ופריטים רבים נזרקים ללא כל סיבה הנראית לעין, ערימות הזבל בעולם הולכות ונערמות, וכולנו צפויים לשלם את המחיר על כך. כל אחד מאיתנו צריך לתת את הדעת לנושא הסביבתי, ולעשות כל שביכולתו כדי לא להגדיל את אותן הערימות המסוכנות שנערמות מחוץ לערים.

ריפוד ספה מיד שנייה

ריפוד ספה מיד שנייה


לעיתים קורה שמציעים לכם לקנות ספה מיד שנייה במחיר סמלי, אבל המראה שלה משאיר מקום לשאוף ליותר (להרבה יותר למען האמת). במקרים אלו חשוב להפריד בין רהיטים איכותיים לבין עוד אחד מהמוצרים הסטנדרטיים והלא איכותיים. אם מדובר במוצר לא איכותי, לא כדאי להתעסק עם אותה ספה. עם זאת, אם זיהיתם שמדובר ברהיט ישן מאיכות טובה, שיכול לשמש אתכם שנים ארוכות, כדאי שתסגרו את העסקה כי מדובר כאן בעניין משתלם למדי. אחרי שתרכשו את הספה, תרפדו אותה, ותקבלו למעשה רהיט מדהים במחיר נוח ביותר. ריפוד ספה מיד שנייה יכול לחסוך לכם הרבה כסף על רכישה של ריהוט חדש.

חוסכים בהוצאות

אנו חיים בעולם שבו צריך לחשוב על כל שקל שמוציאים, ולכן בכל פעם שאתם שוקלים להחליף ספות או רהיטים אחרים, כדאי לפנות למרפדיה ולבחון כמה יעלה לכם שירות חידוש רהיטים. במרבית המקרים תגלו שמבחינה כלכלית שווה לכם יותר לרפד מחדש את הספה ולא לקנות מוצר חדש מאיכות ירודה.

המאמר באדיבות ליפסון עיצובים – מרפדייה משפחתית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים