כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שימוש בבטון מוחלק לחדרי אמבטיה

כיצד מחליקים בטון, ומהו בדיוק הבטון המוחלק שבו נוכל להשתמש למטרות שונות בעיצוב הבית והעסק?

10/03/2016

נעים להכיר - בטון מוחלק דקורטיבי

כאשר אנחנו חושבים על חומר הגלם שאנחנו מכירים בתור בטון, רוב הסיכויים שאנחנו לא חושבים על אפשרויות עיצוב מרגשות באמצעותו. לא, בחברה שלנו אנחנו אוהבים לקשר את הבטון ליעילות ולבטיחות ולא בהכרח לעיצוב – אנחנו חושבים על בטון אפור וגס שמשמש אותנו לבנייה של מקלטים ומרחבים מוגנים, ולא על אפשרויות של בטון מוחלק, שיכולות להיות אפשרויות לעיצוב דקורטיבי ואיכותי של חדרים שונים ומרחבים שונים בבית. ומהו למעשה הבטון המוחלק? ובכן, מדובר בבטון לכל דבר ועניין, שעובר תהליך של החלקה על ידי מכשיר שמכונה פרופלור, שמבצע חיתוך והחלקה סיבוביים של הבטון באמצעות הליקופטר בצורה איכותית ומקיפה, כך שנוצר משטח חלק ואחיד עליו מורחים חומרי גימור שהופכים אותו לאסתטיים במיוחד. בנוסף, את הבטון המוחלק ניתן לעצב בצורה מגוונת ולשלב בו צבעים שונים וחיתוך של דוגמאות שונות – ליצירת אפשרויות ריצוף שונות ומגוונות עבור חדרים ומרחבים שונים. כך למעשה מהווה הבטון המוחלק אופציה איכותית למשטח בטיחותי ומעוצב עבור עסקים ומפעלים, וכן אפשרות איכותית לעיצוב חדרים ומרחבים שונים בבית שלנו – ואחד הבולטים שבהם הוא חדר האמבטיה.

מה נחוץ בחדר האמבטיה שלנו?

מה נחוץ בחדר האמבטיה שלנו?
ריצוף חדר האמבטיה שלנו הוא משימה שאליה אנחנו צריכים להגיע בידיעה מה נחוץ לנו. באופן כללי, כשאנחנו מעצבים את חדר האמבטיה אנחנו צריכים ריצוף שיהיה בטיחותי ומונע החלקה ככל הניתן, בשילוב של תחושה נעימה ואיכותית מריצוף שעליו אנחנו דורכים לרוב כאשר אנחנו יחפים. בנוסף, אנחנו צריכים ריצוף עמיד במים שלא ייפגע גם לאחר שימוש ארוך שנים וחשיפה לרטיבות בהיקף נרחב. בהקשר זה, בטון מוחלק מהווה אפשרות איכותית ועמידה במיוחד לאורך זמן, שכן הוא נהנה מכל תכונות העמידות והאיכות של הבטון.

אסתטיקה

גם כאשר אנחנו מסתכלים על בטון מוחלק בהיבט אסתטי, ורוצים לעצב את חדר האמבטיה האיכותי ביותר מבחינה ויזואלית, קשה לחשוב על אפשרות איכותית יותר. כאמור, מבחינת צבעים המבחר עם הבטון המוחלק הוא רחב ואנחנו לא ממש מוגבלים, ומבחינת דוגמאות שונות של ריצוף – כל שצריך הוא לפנות לשירות איכותי בתחום ולקבל את פתרון הריצוף האיכותי והשלם ביותר באמצעות הבטון המוחלק.

עיצוב באמצעות הבטון המוחלק צריך שירות מוביל ואיכותי בתחום זה

כאשר אנחנו בוחרים באפשרות של בטון מוחלק עבור חדר האמבטיה שלנו, או לצורך העניין עבור כל חדר ומרחב אחר בבית או בבית העסק שלנו, אנחנו צריכים את השירות המקצועי ביותר שיודע לספק לנו את אפשרויות הבטון האלה. רק שירות איכותי בתחום יבטיח לנו שילוב איכותי בין עבודת בטון בטיחותית ואיכותית ברמה הגבוהה ביותר לבין עיצוב ברמה הגבוהה ביותר לחדר האמבטיה הדקורטיבי שלנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים