כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפול נכון בנזקי מים בדירה

נזקי מים בדירה המתבטאים ברוב המקרים בכתמי רטיבות, בעובש ובנזילות של מים ממש, מחייבים הזמנת אינסטלטור מקצועי המתמחה בתיקונם. איך מוצאים אינסטלטור כזה ועל מה חשוב לשים דגש? במאמר זה תמצאו תשובות לשאלות אלה ולשאלות אחרות שיש.

14/03/2016

מה מוגדר כנזקי רטיבות בדירה?

נזקי רטיבות בדירה מוגדרים ככל נזק מים, לרבות כתמי רטיבות, עובש, פטריות ונזילות. נזקים אלה מקורם, בדרך כלל בתקלות ובכשלים בצנרת, והם באים לידי ביטוי רק לאחר שתשתית החול ברצפה או הטיח שבקיר כבר רוויים במים – כי רק אז מתחילים לראות את הסימנים על הקיר והתקרה. במצבים כאלה חשוב מאוד להזמין אינסטלטור אשר לא יבצע רק תיקון קוסמטי של הבעיה, אלא יבצע ייבוש מוחלט של החול ושל הטיח, על מנת שהנזק לא יחמיר ויגרום למפגע חמור בתשתיות של הבניין.

אז מהו הטיפול הנכון בנזקי מים בדירה?

אז מהו הטיפול הנכון בנזקי מים בדירה?
כאשר מתגלים נזקי מים בדירה חשוב מאוד להזמין אינסטלטור 24 שעות המתמחה בתחום וויוכל לתת מענה בכל עת. אינסטלטור אשר יש ברשותו את כל הידע ואת כל הכלים לטיפול שלם בבעיה. אלה הם שלבי העבודה:

איתור נזקי מים

איתור מדויק של הבעיה ושל מיקומה, לטובת טיפול יעיל ומהיר בהמשך. איתור מדויק כזה מומלץ שיתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כגון מצלמת אינפרה אדום, המאפשרת לאתר במדויק את מקום התקלה מבלי לשבור קירות, תקרות או רצפה.

טיפול שלם במקום הנזק

כשמגלים את סוג הבעיה – פיצוץ בצינור למשל, ואת מיקומה, חשוב מאוד לא רק להחליף את הקטע האמור בצנרת, אלא גם לדאוג לייבוש מלא של המקום. אם לא יתבצע ייבוש כזה, מים יכולים להמשיך לחלחל ולהגיע לא רק לקירות שלכם אלא גם ליסודות של המבנה. במקרה כזה המים יחלישו את היסודות, מה שמהווה סכנה בטיחותית לדיירים בכל הדירות.

החזרת המצב לקדמותו

לאחר טיפול שלם בנזקי המים, חשוב מאוד כי אותו אינסטלטור ידאג להחזיר את המצב לקדמותו וידאג שהקירות יהיו אטומים וללא סימנים והשטח שהוא משאיר מאחורי יהיה נקי לחלוטין. רק לאחר טיפול מקצועי כזה אשר מתבצע על פי כל השלבים שתוארו לעיל, אפשר יהיה לחזור לשגרה. חשוב מאוד שאותו אינסטלטור שמבצע עבורכם את הטיפול בנזקי המים בדירה יעבוד עם ציוד מתקדם ויספק לכם אחריות מלאה על העבודה, על מנת שתוכלו לקבל ממנו שירות חוזר ללא תשלום בכל מקרה של בעיה. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים