כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

תכנון תאורה בבית - רק לצד יועץ תאורה

אם אתם מתכוונים לתכנן מחדש את התאורה בבית או להתקין גופי תאורה חדשים בבית החדש, חשוב מאוד שיהיה בתמונה יועץ תאורה מקצועי של ממש. למה זה כל כך חשוב ואיך בוחרים יועץ תאורה מקצועי עבור הבית שלכם? את כל הפרטים תמצאו במאמר שלפניכם.

14/03/2016

תכנון תאורה בבית - לא מה שחשבתם

אם חשבתם, שהתקנת גופי תאורה בבית היא דבר פשוט, כי רק שמים נורה במרכז כל חדר ובוחרים גופי תאורה שאוהבים – יש בידיכם טעות. אמנם, אפשר לעשות את זה כך, אבל אם תבחרו בדרך הזאת אל תתפלאו שלא תאהבו את התוצאה כל כך. ביצוע העבודה של בחירת גופי תאורה בבית והתקנתם לפי העין ולאל הדרכה וייעוץ מצד יועץ תאורה, עלולה לגרום לכך שדווקא בחדר שבו אתם צריכים הכי הרבה אור יהיה חושך ברוב המוחלט של שעות היום, ושדווקא בחדר שבו יש הכי הרבה אור תתקינו את גוף התאורה הכי פחות חסכוני, שכל הדלקה שלו מביאה להוצאות אין ספור. אם אתם מעוניינים שזה לא יקרה, ושבחדרים גופי התאורה הנכונים שיאפשרו לכם ליהנות מכמות האור המתאימה בכל שעה ושעה – אתם צריכים יועץ תאורה.

מה עושה יועץ תאורה?

מה עושה יועץ תאורה?
יועץ תאורה מקצועי ידע לספק לכם הדרכה מקצועית מדויקת לגבי האופן בו כדאי שתבחרו את גופי התאורה שיותקנו בביתכם. הוא יגיע אליכם הביתה, יבדוק את כמות האור שקיימת בכל חדר, יראה את העיצוב הכללי של הבית ושל כל חלל וחלל בו, ולפי כל הפרמטרים האלה יוכל להציע את הצעתו.

כמות האור

בחדרים שבהם יש הרבה מאוד אור ימליץ יועץ התאורה להסתפק בגופי תאורה יפים שאינם מצריכים שימוש בנורות חזקות במיוחד. גופי תאורה כאלה יכולים להוסיף הרבה מאוד לעיצוב הכללי, ולאפשר לכם לחסוך הרבה בהוצאות החשמל.

העיצוב

חשוב מאוד שגופי התאורה שתבחרו יתאימו בצורה מדויקת לעיצוב הכללי של החלל. אחרי הכול, גוף תאורה מודרני לא יזרום בצורה טובה עם חלל המעוצב בסגנון כפרי, וגוף תאורה בסגנון עתיק לא ישתלב היטב עם חלל שכולו נירוסטה מודרנית. יועץ התאורה ייקח בחשבון את סגנון העיצוב בכל חלל, ויספק לכם רשימה של גופי תאורה שמשתלבים בעיצוב ובבית בכלל.

התקציב

יועץ התאורה ייקח בחשבון, כמובן, גם את התקציב שעומד לרשותכם, וימליץ לכם על גופי התאורה המתאימים תוך התייחסות מיטבית לנושא.

ועוד לא דיברנו על החצר...

אם אתם מתגוררים בבית עם חצר, חשוב מאוד להתקין גם שם מערכת תאורה מתאימה. יועץ התאורה יוכל לסייע גם בתחום הזה, ולכוון אתכם לרכישת גופי התאורה המתאימים ביותר. לאחר שתקבלו את הייעוץ המקצועי מיועץ התאורה, תוכלו לרכוש את גופי התאורה שמתאימים בדיוק לאופי ולאווירה. עכשיו כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לדאוג להתקנה מקצועית ומדויקת, וליהנות בצורה המקסימלית מכל נורה ונורה שנדלקת. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים