כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השכרת לימוזינה או רכב יוקרה

בשנים האחרונות, יש ביקוש שהולך וגובר מקרב אנשים רבים, לשירות של השכרת לימוזינה, או השכרה של רכבי יוקרה. מה נותנת הנסיעה בתוך רכב יוקרה או בתוך לימוזינה באופן ספציפי, שאין בחוויות אחרות?

14/03/2016

למה אנשים מעוניינים בשירות של השכרת לימוזינה או רכב יוקרה?

בשנים האחרונות, יש ביקוש שהולך וגובר מקרב אנשים רבים, לשירות של השכרת לימוזינה, או השכרה של רכבי יוקרה. מדובר בין השאר על השכרה של לימוזינה לחתונה, לפגישות עסקים, לימי הולדת, למסיבת רווקים ורווקות, למסיבות של נשף סיום, ולעוד אירועים נוספים. אולם, מדוע הביקוש בכלל הלך ועלה? מה נותנת הנסיעה בתוך רכב יוקרה או בתוך לימוזינה באופן ספציפי, שאין בחוויות אחרות? בואו ונבין מה כל כך מיוחד ברכבים הללו, ונבין שבעצם - מדובר על חוויה לכל דבר ועניין.

נהג צמוד

נהג צמוד
קודם כל, בלימוזינה או ברכב היוקרה, נוהג תמיד נהג צמוד. זה אומר שאתם לא צריכים להתעסק ולו לרגע בנהיגה, בשינון הדרך, בדיקת מפות בווייז, או כל דבר אחר. אתם חופשיים לגמרי ליהנות מהנסיעה והמנופים בדרך, או כמובן מכל המתקנים השווים שמחכים לכם בתוך הלימוזינה. יודגש שאם תרצו - הנהג בעצמו יכול להיות לבוש באופן מהודר מאד, מה שרק מוסיף לאפיל של הלימוזינה.

בר אלכוהול

האם אתם יודעים שבתוך הלימוזינות (ולעתים גם ברכבי יוקרה, אם כי לא בכולם), מחכה לכם תמיד בר אלכוהולי? מה יכול להיות יותר חוויתי מכך שאתם נוסעים בכביש, נהנים מכל רגע - ואז מוזגים לעצמכם, לחברים ולבני זוג כוס של אלכוהול משובח? זה ממש מאפשר לכם ליהנות מהחיים הטובים. יודגש כי יחד עם בר האלכוהול יש לרוב גם בר של נשנושים וחטיפים כדי שהבטן לא תקרקר.

מושבים נוחים ואיכותיים

בכל רכבי היוקרה וכמובן גם בלימוזינות, הדגש הוא בין השאר גם על הריפוד האיכותי שיש בתוכו. הריפוד הוא לרוב מעור טבעי ועמיד במיוחד, ונעים במיוחד למגע. אם תרצו, אפשר גם להישען אחורנית בתוך הרכב ולנוח. אין ספק שזו חוויה שלא כל רכב יכול לספק לכם.

מוזיקת רקע

בתוך הלימוזינה אתם יכולים לבחור בכל תחנת רדיו שרק תרצו, או לשים דיסק עם מוזיקה משלכם, כשהמוזיקה מלווה אתכם לאורך כל הנסיעה- תוסיפו לזה את בני הלוויה שלכם, ואת האוכל והאלכוהול, וקיבלתם באמת נסיעה מושלמת.

פרטיות

זה היבט שבהחלט כדאי להתייחס אליו. הנסיעה בלימוזינה וכן ברכבי יוקרה, מספקת לכם פרטיות יוצאת דופן. החלונות של הרכבים הללו הם כהים מבחוץ. זה אומר שאתם יכולים לראות מה קורה בחוץ, אבל מי שנמצא בחוץ לא רואה מה קורה בתוך הרכב. כך למשל כשתשכרו לימוזינה לחתונה, תוכלו ליהנות מהפרטיות באירוע החשוב והמרגש בחייכם.

אפשרות לשילוב בכל מועד

כאמור, אפשר לשלב את הלימוזינה ורכיב היוקרה בכל מועד שרק תרצו - אפשר לשכור לימוזינה לחתונה, לנשף סיום, למסיבות רווקים ועוד. כך או כך - אתם תמיד נהנים משורה ארוכה מאד של יתרונות. כיום השכירות של הלימוזינה אף איננה כה יקרה, ורבים יכולים להרשות לעצמם יום פינוק עם לימוזינה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים