כרגע באתר
4
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לניקיון הבית למגדלי כלבים

הכלב הוא ללא ספק ידידו הטוב ביותר של האדם, אך לא תמיד הוא מצליח לשמור על יחסי ידידות קרובים עם הסדר והניקיון בבית. אם מתרוצץ לכם גור כלבים מתוק בין הרגליים או שיש לכם כלב בוגר ומסור, אך ניקיון הבית חשוב לכם לא פחות, הגעתם למקום הנכון.

15/03/2016

הישמרו לנפשותיכם מאקונומיקה

ישנם גורים או כלבים זקנים במיוחד שמדי פעם לא מצליחים להתאפק ומטילים שתן על הרצפה. לבעלי הכלבים אלו יש נטייה טבעית לחטא את הרצפה לאחר מעשה עם אקונומיקה. אמנם האקונומיקה מצוינת לחיטוי הבית ואכן יש כאלה המכורים לניחוח הייחודי של החומר, אך מה שרבים לא יודעים זה שהאקונומיקה מכילה אמוניה ושהאמוניה מעצימה את ריח השתן באפו של הכלב. מאחר שלכלב יש נטייה לחזור ולהשתין באותו המקום שבו השתין בעבר, הרי שכאשר ננקה את הרצפה עם אקונומיקה, נגדיל את הסיכוי להשתנה חוזרת באותה הנקודה בדיוק, קחו זאת לתשומת לבכם. לאור זאת, מומלץ לתת עדיפות לחומרי ניקוי רצפה ריחניים שלא מכילים אקונומיקה. לניקוי בזק ניתן למלא בקבוק תרסיס בחומרי בישום המתאימים לאריגים, לרסס את המקום ולנגב במטלית נייר סופגת.

סדר בארגז הצעצועים

סדר בארגז הצעצועים
לכל כלב ממוצע בימינו ישנה ערימת צעצועים מכובדת שנוטה לצבור אבק ולכלוך. הצעצועים השונים נוטים להתפרק ולא אחת צעצוע תמים למראה משאיר עקבות סוררים בכל רחבי הבית. לכן מומלץ לאסוף את כל הצעצועים לפחות אחת לשבוע, לבדוק את רמת התקינות שלהם ולשטוף אותם היטב, כשהדבר נכון גם בנוגע לרצועה ולקולר. את צעצועי הפרווה מומלץ לכבס בכביסה ידנית עם מעט מים חמימים ואבקת כביסה.

יש לי חדר משלי

אמנם רובנו לא באמת יכולים להרשות לעצמנו להקצות לכלב חדר משלו, אבל חשוב להקצות להולך על ארבע פינה משלו בדירה. המטרה היא ליצור פינה שבה הכלב ירגיש בנוח, על מנת שלא יטפס על מערכת הישיבה או על המיטות. בפינה ניתן להניח שמיכה ישנה או מיטת כלבים, כשאת המיטה או השמיכה מומלץ לכבס פעם אחת בחודש לכל הפחות.

הפרווה הבלתי נמנעת

חשוב להבין כי נשירת פרווה היא עניין בלתי נמנע, אם כי ישנם גזעים שמשירים פחות פרווה, בעוד שאחרים משאירים אחריהם מדי יום כמויות עצומות של שיער. אם הפרווה מפריעה לכם במיוחד, מומלץ להצטייד בשואב אבק רובוטי ולהניח לו לבצע את מלאכתו נאמנה, לפחות פעם ביום. בנוסף לכך, אפשר לחנך את הכלב שלא לטפס על המיטה או הספות והכורסאות ובכל מקרה שבו מוצרי טקסטיל התכסו בשכבה נאה של פרווה, ניתן לנקותם באמצעות נייר דבק שקוף ורחב או בעזרת מכשירים ייעודיים שונים. בכל מקרה שבו הבגדים שלכם מכוסים דרך קבע בפרווה, מומלץ להסיר את הפרווה מהבגדים לפני כל כביסה וכן להקפיד על ניקוי הפילטר של מכונת הכביסה באופן תדיר למניעת סתימה.

דף חדש עם חברת ניקיון

אם לעתים אתם לא מצליחים להשתלט על הבלגן והלכלוך, אם הכלב שלכם נוהג להתפלש בבוץ לעתים קרובות ואם לפעמים אתם פשוט מרימים ידיים, אל לכם לאבד תקווה. זה בסדר גמור להזניח מדי פעם את סביבת המגורים, כל עוד זוכרים לאפס את המצב בסופו של דבר. אם זו נראית לכם משימה קשה מדי, דעו כי באפשרותכם תמיד להיעזר במקצוענים. כל שעליכם לעשות זה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון, כדי שתשלח לביתכם כוח אדם מיומן שיוכל להשיב את הסדר על כנו ביעילות ובמהירות.

המאמר באדיבות חברת ניקיון אדיב: http://www.adivim.co.il
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים