כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי קרב מגע

אין עוד כמו שליטה בטכניקת קרב מגע כדי להוכיח עד כמה חשוב השילוב המנצח בין כוח ליכולת להפעילו במקום ובזמן הנכונים, כאשר יש איום וסכנה מוחשיים. זה מכבר מוכח כי שיטת הגנה זו, שבה נוקטים באלמנטים התקפיים לנטרול הסכנה ולהוצאת המתקיף מכלל פעולה- בין אם על ידי גרימת נזק והכרעתו בזירה ובין אם במנוסתו ממנה, לאחר ש"טעם" את נחת זרועו ורגליו ושאר איבריו של המאומן בקרב מגע.

16/03/2016

להיות מוכנים להלחם

להיות מוכנים להלחם
ללימוד טכניקת קרב המגע יש יתרונות ותועלות רבות: היא משפרת כישורים גופניים ונפשיים. היא מחזקת ומחסנת את עמידות הגוף והנפש. היא נוסכת ביטחון ומחזקת את הדימוי העצמי. היא מאפשרת לחוש מוגנים ובטוחים גם במקומות שבהם תמיד עלול לצוץ איום כל שהוא של אדם לא צפוי.

כל אחד יכול

התנועות פשוטות. הן מבוססות על תגובות טבעיות, על רפלקסים שכל אחד ניחן בהם. ניתן ללמוד אותה במסגרת מסודרת ובתוך כמה חודשים לשלוט בטכניקה היטב. מדובר באמנות לחימה שימושית מאין כמוה . היא נותנת מענה מצוין למגוון איומים: שימוש בנשק חם, בסכים, כאשר אדם מתקיף ומאיים להכות, לחנוק, להוציא משיווי משקל, להכריע ולהכניע אתכם. במרכזי קרב מגע הקיימים בארץ מתקיימים שיעורים והדרכות המכינות אנשים בכל טווח הגילאים לחיים. נשים במספר הולך ורב מאמצות לעצמן את קרב המגע כאמצעי ההגנה האפקטיבי ביותר. קשה לתאר את השינוי העצום שמחוללת בחיי רבים מהם היכולת להגם על עצמן מפני כל מטריד פוטנציאלי.

הכנה לחיים

לצערנו, מצבים שונים שבעבר היו נפתרים בדיבור, מחריפים לא אחת ומגיעים לתגרות. הפתיל הקצר של אנשים, הסף הנמוך של סבלנותם, תחושת האיום שרבים חשים בכל מקום גורמים להם, לא אחת, להתנהגות אלימה. שליטה בקרב מגע מהווה פתרון למצבים כאלה. הערך המוסף המצטבר של לימוד השיטה הוא ברכישת יכולת להתחזק מבפנים באופן קבוע.

לימודי קרב מגע כדי להשקיע בעצמכם

רכישת מיומנות בקרב מגע משלבת את המהנה עם המועיל. כאשר אנשים לומדים, מפנימים ומטמיעים את הטכניקה הם חווים תחושת הצלחה והישג. אימון ותרגול מתמשכים מהווים ערובה לשמירה בזיכרון של מכלול התרגילים, אשר כל אחד מהם נותן מענה לסוג שונה של איום. השקעה בלימוד קרב מגע היא השקעה בעצמכם- בביטחון הקיומי והעצמי שלכם, בגופכם ובנשמתכם. בשקט הנפשי שלכם. בהווה ובעתיד. באמצעותו אתם רוכשים כלים אפקטיביים להתמודדות עם מצבים משתנים בכלל ובמצבים שבהם אתם חשים מאוימים. אנשים רבים עלולים לטעות בכם (כשאתם נתפסים על ידם כמי שלא מסוגלים להרוג אפילו זבוב...) ובמצבים מסוימים להיווכח כמה כבד הוא המחיר שהם משלמים על טעותם...
נכתב באדיבות שרון רפאלי - הגנה עצמית
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים