כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד תבחרו וטרינר מקצועי לכלבכם?

הכלב שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו, ובהתאם לכך אנחנו צריכים עבורו את הווטרינר האיכותי ביותר

17/03/2016
כאשר אנחנו מכניסים כלב לבית שלנו וללב שלנו, אנחנו עושים הרבה יותר מלהכניס חיית מחמד פשוטה לחיים שלנו. כל מי שאי פעם היה לו כלב אהוב ונאמן יודע להגיד כי כל הקלישאות נכונות ואפילו דלות מלתאר את ההשפעה האמתית של כלב על חיי הבית והמשפחה שלנו – הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, הכלב הוא חלק בלתי נפרד מחיי המשפחה שלנו, ועד מהרה אנחנו מתרגלים להסתכל עליו כבן משפחה של ממש, שתכונותיו הן חלק בלתי נפרד מהבית שלנו ומהשגרה שלנו.
בהתאם לכך, אנחנו רוצים שלכלב שלנו יהיה את הטוב ביותר, וכאשר הוא צריך לקבל טיפול רפואי כזה או אחר – בין אם בשל מחלה של ממש ובין אם עבור טיפולים שגרתיים וזריקות, אנחנו צריכים וטרינר ברמה הגבוהה ביותר עבורו. נשאלת השאלה – כיצד נמצא איש מקצוע שכזה, וכיצד נבטיח את הבחירה באיש מקצוע איכותי באמת?

כיצד תבחרו וטרינר בצורה הנכונה ביותר, ומהן התכונות החשובות ביותר של איש מקצוע זה?

מקצועיות – המרכיב החשוב ביותר של כל עבודה רפואית, בין אם מדובר ברפואת הגוף, רפואת הנפש או ברפואת בעלי חיים, הוא המרכיב המקצועי. וטרינר בבאר שבע או בכל מקום אחר צריך להיות בראש ובראשונה איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, וכל דבר פחות מכך הוא לא יעלה על הדעת. מעבר להסמכה לעסוק במקצוע לאחר הלימודים הארוכים והמקצועיים, שהיא מובנת מאליה כאשר אנחנו פונים לאיש מקצוע רפואי, הרי שכדאי לנו לוודא שמדובר בווטרינר בעל המלצות ובעל איכות מוכחת בעבודה עם כלבים ובעלי חיים אחרים – כיום לא קשה למצוא המלצות שכאלה על אנשי מקצוע כאלה ואחרים ברשת.
אנושיות– כפי שאנחנו יודעים היטב, מקצועיות היא לא המאפיין החשוב היחיד של כל רופא, ושל וטרינר לא כל שכן. וטרינר בבאר שבע שאל שירותיו אנחנו פונים עבור הכלב שלנו צריך להיות אדם אנושי ואמפתי, שאוהב בעלי חיים וכלבים ורוצה לתת להם את הטיפול הטוב ביותר מתוך תחושת שליחות. וטרינריה היא לא מקצוע שאליו הולכים בשביל רווח בלבד, וחייבת להיות שם אהבה לבעלי חיים ורצון לתת להם את הטוב ביותר – וכאשר אנחנו פונים לאיש מקצוע אנושי ואמפתי כלפי בעלי חיים, אנחנו יכולים לדעת באמת שהכלב שלנו מקבל את הטוב ביותר.

אתם צריכים לחפש את השילוב בין מקצועיות ללא פשרות לבין אנושיות ואהבה אמיתית לבעלי חיים

כאמור, בחיפוש של וטרינר עבור הכלב שלנו אנחנו צריכים לחפש שילוב בין מקצועיות גבוהה של איש מקצוע רפואי, לבין אמפתיה ואנושיות של אוהב בעלי חיים אמיתי. כשאנחנו מצליחים למצוא את השילוב הזה, אסור לנו להרפות – אנחנו צריכים להפוך את המרפאה הווטרינרית למקום שאליו הכלב שלנו יתרגל להגיע ואפילו ישמח, בהתאם לטיפול האיכותי שהוא מקבל בה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים