כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקיון משרדים – לשביעות רצון העובדים

אם יש בבעלותכם משרד או בניין משרדים, בוודאי חשוב לכם שהמקום יהיה נקי ומסודר. אחרי הכול, כשמגיעים אנשים מבחוץ אל המשרד שלכם, חשוב לכם שהרושם שהם יקבלו יהיה חיובי, ושהם ירצו לעשות אתכם עסקים. אבל – האם חשבתם לרגע שהדאגה לכך שבמקום יתבצעו עבודות ניקיון משרדים באיכות גבוהה יכולה להשפיע גם על התפוקה של העובדים שלכם? על כל זאת ועוד – במאמר שלפניכם.

13/12/2012

כי רושם ראשוני קובע

נכון, חשוב לבצע ניקיון משרדים מקצועי כדי שהאנשים שמגיעים למשרד שלכם כדי לעשות אתכם עסקים יתרשמו לטובה. אחרי הכול, הסביבה מעידה על בעליה, ואם אתם מציגים בפני איש עסקים חשוב סביבה מאורגנת ונקייה, הדבר יתרום מאוד לרושם הכללי שתעשו עליו. לעומת זאת, אם אותו איש עסקים יגיע למקום מוזנח, שבו יש כתמי קפה על השטיחים ושום דבר לא נמצא במקומו, יכול מאוד להיות שהוא יעדיף לעבוד עם חברה אחרת. אז כן, חשוב לדאוג לכך שהמקום יתוחזק על בסיס יומיומי, ולשם כך ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום של ניקיון משרדים, אבל יש סיבה נוספת שבגינה חשוב שתשמרו על הסדר והניקיון במשרד. קוראים לה – העובדים שלכם.

עובד מרוצה עובד יותר

עובד מרוצה עובד יותר
מחקרים שנעשו בתחום בארה"ב ובעולם כולו קובעים, כי עובדים שהעידו על כך שסביבת העבודה שלהם נקייה ומסודרת הביעו שביעות רצון גבוהה יותר ממקום העבודה שלהם מאשר עובדים שהעידו שהם עובדים בסביבה לא מאורגנת. עוד העלו המחקרים, שאותם עובדים שהעידו שהם עובדים בסביבה נקייה גם סיפקו תפוקות גבוהות יותר למעבידים שלהם. הקשר ברור לגמרי: עובד שפועל במקום נקי ומסודר מרוצה יותר ממקום העבודה שלו ומהמעביד שלו, ולכן רוצה להמשיך לעבוד שם ולרצות את המעביד. הדרך שלו לעשות זאת היא, כמובן, באמצעות הגדלת התפוקה שלו. כשמדובר בעובד אחד זה אולי לא משמעותי, אבל אם כל העובדים מרוצים – אפשר בהחלט להגיע לייעול מאסיבי של העבודה...

ניקיון משרדים הוא עבודה למומחים

לאור האמור לעיל ראינו, שיש שתי סיבות עיקריות לכך שחשוב מאוד לשמור על מקום עבודה נקי, מאורגן ומסודר. על מנת שזה יקרה, חשוב להתקשר עם חברה המתמחה בתחום של ניקיון משרדים, ואשר יש ברשותה את כל הציוד המתאים כדי לעשות זאת. חשוב לוודא שהחברה מעסיקה כוח אדם בהיקף המתאים אשר יוכל לספק לכם שירותי ניקיון ברמה יומיומית או שבועית – על פי הצרכים שלכם, שהיא עושה שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ושהיא עומדת בלוחות הזמנים. חשוב לבצע תיאום ציפיות מראש ולהגדיר בדיוק מה אתם מצפים שייעשה במסגרת אותו ניקיון משרדים, על מנת שלא להיתקל באי הבנות או במצבים לא נעימים. זכרו: הקפדה על מקום נקי תתרום לכם גם מבחינת הייצוג שלכם בפני קולגות ואנשים שאיתם אתם מעוניינים לעבוד, וגם מבחינת היקפי העבודה ושביעות הרצון של העובדים שלכם. בחרו חברה מקצועית ואמינה, ותוכלו ליהנות מכל היתרונות. בהצלחה!

המאמר באדיבות חברת מעוז ניקיון, המספקת שירותי ניקיון משרדים ומוסדות ציבור.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים