כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמש עצות להשתלבות בענף המנופים באופן מקצועי

רוצים להציע שירותי הרמה ללקוחות פרטיים ועסקיים? חולמים לעבוד בגובה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשתלב בענף ולהבטיח קריירה ארוכה

20/03/2016
שירותי מנופים מתאימים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. השירות מבוסס על עבודות בגובה והוא מבוצע תוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. יש צורך בהוצאת רישיון כדי לעבוד על מתקני הרמה או עגורנים ולכן קיימת גם מגבלת גיל. יחד עם זאת, ניתן להשתלב בקלות יחסית בענף כל עוד משתמשים בטיפים הבאים:

1. צברו ניסיון בעבודות פשוטות

מומלץ לצבור ניסיון בעבודות הרמה פשוטות ולא למהר להצטרף לפרויקטים מורכבים. עבודות כאלה קיימות בתחומי התעשייה, החקלאות, ההובלות ועוד. הישארו מעודכנים בפרטים על עבודות זמינות והרשו לעצמכם תקופת הסתגלות. צברו ניסיון בעבודה על עגורנים שונים ולמדו כיצד לתפעל אותם. הניסיון שתצברו יכול לסייע לכם בטווח הארוך ולאפשר לכם גם לדרוש שכר גבוה יותר. חשוב גם לדעת איפה לצבור את הניסיון. רק כך ניתן ליהנות מכל העולמות ולהשתלב בענף בצורה יעילה ונכונה.

2. שמרו תיעוד של פרויקטים

יהיה לכם קל יותר להשתלב בענף המנופים אם תשמרו תיעוד מוכח של פרויקטים בהם השתתפתם. צלמו את הפרויקט לפני ואחרי העבודה שעשיתם, בקשו מאדם אחר לצלם אתכם עובדים ואל תתביישו לאסוף גם מסמכים רשמיים. בבוא העת תוכלו להגיע עם התיעוד הזה כדי להציע את עצמכם לעבודות מסוימות. זכרו שרוב המעסיקים לא מכירים אתכם באופן אישי, לכן הדרך היחידה למצוא עבודה היא להשתמש בפרויקטים שכבר הסתיימו. מעבר לכך, שמירת תיעוד של פרויקטים לא אמורה לדרוש מכם הוצאה כספית.

3. אספו חוות דעת והמלצות

סיימו כל פרויקט של השכרת מנופים או שירותי הרמה עם חוות דעת והמלצות מצד הלקוחות. אחדו את ההמלצות הללו והשתמשו בהן כדי להשתלב בענף. במידה ואין לכם מספיק ניסיון, תוכלו לקבל המלצות ממדריכים בקורסי הכשרה. המלצה היא אינדיקציה טובה לרמת המקצועיות שלכם ולמחויבות כלפי הענף.

4. הציגו את עצמכם באופן אישי

אל תסתפקו בשליחת קורות חיים או יצירת קשר טלפוני בלבד. השתמשו באתר האינטרנט של המעסיק על מנת ללמוד עליו, הגיעו באופן אישי לאתר הבנייה ותאמו פגישת היכרות. הציגו את עצמכם ונסו לנהל שיחה קלילה. הדגישו את החוזקות שלכם ותנו גם למעסיק לשאול על המידע הרלוונטי.

5. הקפידו על הבטיחות

טעות בהפעלת מנופים עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לציוד ולחיי אדם. עליכם להקפיד על הבטיחות מהרגע הראשון ועד סוף הקריירה. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם עבודות זמינות. במידה ואתם מציעים שירותי השכרת מנופים לפי שעה או לפי פרויקט, כדאי שתחתימו את הלקוחות על המסמכים המתאימים. אל תשאירו שום דבר ליד המקרה ובדקו מול עורכי דין או אנשי מקצוע את הפרטים השונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים