כרגע באתר
6
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לרכישת אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הם היום אחד הטרנדים החזקים ביותר – ולא בכדי. מדובר בכלי תחבורה נוח והיום גם זמין, המאפשר לחסוך את העמידה המייגעת בפקקים וגם לשמור על הכושר תוך כדי נסיעה, לפחות יותר מלשבת ברכבת או במכונית.לעומת זאת, אם נסיעה בשטח היא כוס התה שלכם, תצטרכו לרכוש רק אופניים חשמליים מאוד חזקים.

22/03/2016

קנייה מותאמת לצורך

קנייה מותאמת לצורך
חשוב מאוד לרכוש אופניים חשמליים שמתאימים בצורה מדויקת לצורך שלכם. כך למשל, אם אתם צריכים את האופניים על מנת להגיע לעבודה בזמן ולחסוך את הפקקים הרבים שיש בתוך העיר – אתם צריכים להתמקד ברכישת דגם לרכיבה עירונית. לעומת זאת, אם נסיעה בשטח היא כוס התה שלכם, תצטרכו לרכוש רק אופניים חשמליים מאוד חזקים.

אחסנה נכונה

כדאי מאוד לרכוש אופניים חשמליים שמתאימים ליכולות האחסון שלכם. כך למשל, אם אתם מתכוונים לאחסן אותם בבית ולא צריכים לקחת אותם אתכם בשום אמצעי תחבורה, אתם יכולים לרכוש אופניים חשמליים סטנדרטיים לגמרי. לעומת זאת, אם אתם מתכוונים להסתובב עם האופניים גם בתחבורה הציבורית או אם יש לכם דירה קטנה במיוחד שלא מאפשרת לאחסן אותם בגודלם המקורי – אופניים חשמליים מתקפלים יהיו הבחירה הנכונה עבורכם.

רוכשים רק אחרי שמנסים

לא משנה אם התאהבתם בדגם מסוים של אופניים חשמליים ממבט ראשון ולא משנה אם יש מבצע שמסתיים היום – אתם לא קונים לפני שאתם מנסים. אחרי הכול, אם תרכשו אופניים חשמליים שלא נוח לכם לשבת עליהם או שאין לכם שליטה מספקת בכידון – הרכיבה שלכם עליהם יכולה, חלילה, להסתיים באסון. אז אל תתעצלו ונסו כל דגם שנראה לכם מתאים, ורכשו רק את הדגם שנוח לכם לרכוב עליו – גם למרחקים.

אחריות יצרן מלאה

חשוב מאוד לרכוש אופניים חשמליים שמגיעים אליכם עם אחריות מלאה בלבד. זאת משום שכמו כל מכשיר חשמלי גם אופניים חשמליים עלולים להתקלקל, ובמקרה כזה חשוב שתקבלו את השירות המלא שמגיע לכם לקבל. לכן, חשוב מאוד שתרכשו את האופניים רק מיצרן מוכר המשווק כמה וכמה דגמים של אופניים ומספק לכם תעודת אחריות מקיפה.

מחיר

כמובן שהמחיר הוא גם שיקול חשוב בבחירת אופניים חשמליים, שלא עולים מעט כסף בכלל. למרות זאת, לא כדאי להתפתות לעסקאות לא בטוחות, כי עדיף תמיד לשלם יותר ולרכוב על אופניים חשמליים בטיחותיים מאשר לקנות בזול ולשלם ביוקר – אולי גם חלילה, בחיים. לכן, עשו סקר מחירים בין חברות מוכרות ודגמים מתאימים, ובחרו את הדגמים שמתאימים בצורה מדויקת לצרכים שלכם ויאפשר לכם לרכוב בצורה בטיחותית. מתוך דגמים אלה תוכלו לעשות סינון לפי המחיר, ולרכוש על אופניים חשמליים איכותיים ובטיחותיים – בין אם זה בשטח ובין אם זה בעיר.

והעיקר – רכבו כשאתם מאובזרים בקסדה ובמגנים, כדי שתהיה לכם רכיבה כמה שיותר בטוחה. דרך צלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים