כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יום גיבוש לעובדים בחרמון

יום גיבוש מגביר את המוטיבציה של העובדים וגורם לעלייה בתפוקה בכל סוגי העסקים, המשרדים והחברות. מי שרוצה לארגן יום גיבוש עם ערך מוסף מוזמן לקחת את העובדים לאתר החרמון. הנה כמה דרכים לעשות זאת בצורה נכונה.

22/03/2016

בחרו היטב שירותי הסעות לחרמון

הקושי העיקרי הוא בנסיעה משותפת לאתר החרמון. היות ומדובר על מיקום באיזור הכי צפוני בישראל, כדאי לבחור היטב את שירותי ההסעות. היתרון של הסעה הוא יצירת אווירת גיבוש כבר בדרך ליום כיף. בנוסף, ניתן לתאם שירותי הסעות לחרמון באוטובוסים, מיניבוסים או מידיבוסים ובהתאם לצרכי החברה.

הכינו פעילויות משותפות

הכינו פעילויות משותפות
הגעה לאתר החרמון לא תמיד מספיקה לצורך ארגון ימי גיבוש לעובדים. הכינו לפחות מספר פעילויות משותפות וכך תמנעו מצב בו כל קבוצת עובדים מתפזרת לאיזור אחר באתר. תוכלו לערוך פעילויות גלישה, לצפות במצגות או להרים כוסית ולרענן את האווירה השגרתית.

אל תשכחו לדאוג לאוכל ושתיה

ניתן לארגן יום כיף בחרמון רק אם דואגים מראש לאוכל ושתיה. עובדים לא אוהבים לשאת בהוצאות מכיסם, בעיקר כאשר מדובר על ימי כיף וגיבוש. בדקו אפשרות להגיע עם שירותי הסעות לחרמון גם למסעדות באיזור, או בררו לגבי ארוחות בבתי קפה בתוך האתר. ארוחת הצהריים לדוגמא תוכל גם להיות מרכז הפעילות שתתכננו סביב היום המשותף.

כמה יעלה לכם לתאם שירותי הסעות לחרמון?

מבחינה כלכלית, רוב ההוצאות בארגון יום גיבוש לעובדים בחרמון הן על ההסעה ועל כרטיסי הכניסה לאתר. תוכלו לחסוך במחירי הסעות לחרמון תוך השוואה בין אנשי מקצוע וקבלת המלצות מקולגות או חברים. את כרטיסי הכניסה נסו להוזיל עם מחירים לקבוצות. זכרו גם את השפעת התאריך על המחיר והעדיפו לקיים ימי גיבוש בעונות מעבר ולא בשיא החורף.

שמרו על בטיחות

לקראת סיום, כדאי להזכיר כי באתר החרמון הפעילויות נסגרות כאשר תנאי מזג האוויר פוגעים בבטיחות המבקרים. עליכם לקחת זאת בחשבון אם אתם מתכננים יום כיף לעובדים ולהגיע עם תכנית חלופית. כך תוכלו לגרום לעובדים ליהנות ותמנעו מצב של עוגמת נפש ובזבוז ימי עבודה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים