כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

צביעה תעשייתית של רכבים

אם מישהו שרט לכם את הרכב, או שאתם "סתם" רוצים לשנות את הצבע של הרכב כדי להכניס קצת צבע לחיים, צביעה תעשייתית של הרכב שלכם היא הפתרון המושלם עבורכם. הנה לפניכם המדריך המלא שיסייע לכם לעשות את זה נכון.

19/12/2012

חידוש מראה הרכב שלכם

הרבה מאוד בעלי רכבים מואסים לא פעם במראה הרכב שלהם כתוצאה מהבלאי הטבעי שגורם בדרך כלל לדהייה של הצבע. במקום להיכנס להוצאה כלכלית גבוהה במיוחד ולהחליף את הרכב רק בגלל הצבע, יש היום אפשרות לבצע צביעה תעשייתית של רכבים ולהשיג בדיוק את המראה שרציתם. אז אם אתם מעוניינים להחליף לגמרי את צבעה של המכונית, להוסיף לה צבע באמצעות ציור מסוים ואפילו לצבוע אותה בכל צבעי הקשת, חברת בן אמוץ תשמח לעמוד לשירותכם ולצבוע את הרכב בצבעים שמתאימים לכם.

תיקונים קלים על גלגלים

תיקונים קלים על גלגלים
מי לא מכיר את הסיטואציה הבאה: אתם יוצאים מהבית, מגיעים לרכב ו... מגלים שמישהו שרט את הרכב שלכם בצורה שאי אפשר לפספס. מרגיז, אין ספק, אבל הבשורה הטובה היא שבהחלט אפשר לתקן. צביעה תעשייתית של רכבים מאפשרת התאמה מדויקת של הצבע החדש לצבע הקיים, וצביעה של החלק שנפגע בצורה כזאת שאי אפשר יהיה להבחין בשריטה. גם אם חלילה האוטו היה מעורב בתאונה והפח התעקם בצורה שפגעה גם בצבע, ניתן להחזיר את המצב לקדמותו ולאפשר לכם לנסוע ברכב שנראה ממש כמו חדש.

מכונות שעושות את ההבדל

על מנת שצביעה תעשייתית של רכב תשיג את התוצאות הרצויות, היא צריכה להתבצע אך ורק באמצעות מכונות ייעודיות וצבעים ייעודיים. לכן, לפני שאתם מוסרים את כלי התחבורה שלכם לצבעי, חשוב מאוד שתוודאו שהוא עובד ברישיון, שיש ברשותו את הציוד המתאים ושהוא עושה שימוש בצבעים איכותיים שמחזיקים מעמד לאורך זמן.

רק אצל מקצוענים

לאור כל האמור לעיל, אין ספק שצביעה תעשייתית של רכבים היא עבודה למומחים בתחום. זאת משום שהיא דורשת דייקנות רבה הן במציאת הצבע הנכון והן ביישומו על גבי הפח, ולא כל אחד יכול לעשות זאת כמו שצריך. על מנת שתוכלו באמת ליהנות מרכב שנראה נהדר, חשוב שתפנו אל חברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה בתחום, ושעושה שימוש בצבעים איכותיים ובציוד צביעה מתקדם. חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר מדויקת, בהתחייבות מלאה לכך שזה יהיה המחיר, על מנת לא לעמוד במצב לא נעים כשבסיום העבודה מיידעים אתכם שהיה צורך לעשות שימוש בטכניקה כזו או אחרת שעולה יותר, או בצבעים איכותיים ועמידים יותר שמצריכים תשלום נוסף. אז גם אם אתם מאוד רוצים ליהנות מצבע חדש לרכב, אל תוותרו על ביצוע סקר שוק מדוקדק. אחרי הכול, למרות שלא מדובר ברכישה של רכב חדש, צביעת רכבים כרוכה בהוצאה לא קטנה, ועדיף לחכות עוד קצת ולהשקיע נכון מאשר לשלם בעבור שירות לא איכותי. בהצלחה!

נכתב באדיבות בן אמוץ ציוד צביעה והתזה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים