כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת וילה

רוצים להשקיע בנכס מניב? חולמים לגור בבית גדול עם חצר פרטית? כדאי שתכירו כמה טיפים בסיסיים לרכישת וילה באיזורים שונים בארץ

30/03/2016
וילה היא חלומם הרטוב של בעלי דירות ומשקיעי נדל"ן בכל רחבי העולם. מגורים בוילה מזוהים עם איכות חיים גבוהה והם גם משתלמים מבחינה כלכלית. וילות מצליחות לשמור על הערך הכלכלי שלהן הרבה יותר מאשר דירות רגילות, בעיקר בגלל משוואות בסיסיות כמו ביקוש והיצע. יש הרבה פחות וילות באיזורים שונים בארץ ולכן העלות שלהן בהתאם. השאלה היא כיצד מגשימים את החלום ואיך בכל זאת מוצאים נכס מניב להשקעה אטרקטיבית. קבלו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לרכוש וילה:

התחשבו בהוצאות על שיפוץ ותחזוקה

התחשבו בהוצאות על שיפוץ ותחזוקה
וילה דורשת מכם היערכות כלכלית שונה לגמרי בהשוואה לדירות רגילות. עליכם להתחשב בהוצאות גבוהות על שיפוץ וילות לקראת מגורים, לדעת היטב מה כרוך בהכנת וילה לצרכי משפחה ולהתייחס גם לעלויות שוטפות של תחזוקה. התחשבו בהוצאות הללו כאשר אתם בונים את מסגרת התקציב ותוכלו לדעת האם אכן מדובר בעסקה משתלמת.

אל תתפתו לשלם על תיווך

דמי תיווך עשויים להגדיל משמעותית את גובה ההוצאה על רכישת וילה. את ההוצאות הללו תוכלו לחסוך אם לא תתפתו לקבל כל הצעה שמגיעה אליכם. תנו לעצמכם הזדמנות להשוות בין הצעות שונות בענף הנדל"ן, השתמשו במידע שמופיע באתרי אינטרנט ושמרו על כל האופציות פתוחות. בנוסף, קחו בחשבון המלצות של חברים ובני משפחה שגרים באיזור ויכולים לשמוע על הזדמנויות נדל"ן אמיתיות.

הכירו את האזור הרצוי

הצעד הראשון והחשוב ביותר ברכישת וילה הוא להכיר את האזור. למאפייני האזור יש השפעה על ערך הנכס ועל התשואה שתפיקו ממנו. אם אתם מתכננים לעבור לאזור חדש, תוכלו לחסוך זמן וכסף באמצעות השכרה. בררו על וילות להשכרה בצפון, בדרום או במרכז והקדישו כמה ימים לאיסוף מידע רלוונטי.

אפשרויות מימון להשקעה בנדל"ן

יש כמה אופציות להשיג מימון עבור רכישת וילות. האופציה הראשונה היא לגייס הון עצמי ולקחת משכנתא, האופציה השנייה היא למחזר משכנתא על דירה קיימת והאופציה השלישית היא להצטרף לקבוצת השקעה. לכל אפשרות מימון יתרונות וחסרונות אחרים שיכולים לבוא לידי ביטוי בשלבים שונים של הרכישה. מבחינתכם, הדבר החשוב ביותר הוא להגביל את מקורות המימון ליכולת ההכנסה. אל תיכנסו להוצאות מיותרות וזכרו שבסופו של דבר אתם אלו שמשלמים על הוילה, על התחזוקה ועל ההוצאות השוטפות.

לסיכום

החלום על רכישת וילה יכול להיות קרוב מכפי שחשבתם. כל מה שצריך לעשות הוא להכיר את האיזורים השונים שיש בהם הזדמנויות נדל"ן, להשקיע בהשוואה בין נכסים ולהתחשב בהוצאות הנלוות. כך ניתן לזהות את הוילה המושלמת למגורים או להשתמש בה להשקעה בלבד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים