כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אחות סיעודית לקשישים במקום עוזרת בית

עוזרת בית יכולה להיות גם בעלת הסמכה של אחות סיעודית לקשישים. אפשר ליצור קשר עם חברת סיעוד על מנת לקבל פרטים על עוזרת בית מן הסוג הזה, אך יש כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שמעסיקים אותה

30/03/2016
עוזרת בית מבטיחה איכות חיים גבוהה וחוסכת זמן ומאמץ. בעלי משפחות עם ילדים זקוקים לעוזרת בית צמודה, אך בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לעוזרת גם בקרב צעירים שמתגוררים בדירות שכורות. יחד עם זאת, אין ספק שהשינוי הכי משמעותי בהקשר של עזרה בבית בא לידי ביטוי דווקא בסיעוד. כיום ניתן לתאם שירות של עוזרת בית בעלת הסמכה של אחות סיעודית לקשישים. עוזרת בית שמתפקדת גם בתור אחות סיעודית לקשישים מהווה מגוון רחב של יתרונות עבור בני גיל הזהב ומשפחותיהם.

חיסכון בהוצאות

חיסכון בהוצאות
עדיף לרכז את מטלות הבית מול גורם אחד וכך לחסוך בהוצאות. עוזרת בית שמתפקדת בתור אחות סיעודית מסייעת לקשישים בביצוע מטלות יום יומיות, מטפלת בהם על פי הנחיות רפואיות ובמקביל דואגת לסדר, ניקיון והיגיינה.

ידע וכלים מקצועיים

אחות סיעודית לקשישים שעובדת גם בתור עוזרת בית מחזיקה בכל הידע הנדרש. היא מתמחה בטיפול, סיעוד והשגחה ומוסמכת על פי סטנדרטים מחמירים של משרד הבריאות. לעוזרת כזו יש את הכלים לסייע למטופלים בטווח רחב של גילאים וללוות אותם גם בתהליכי התאוששות ממחלות.

גמישות

ניתן לפנות לחברת סיעוד כדי לקבל פרטים על עוזרת בית עם הסמכה בתור אחות סיעודית לקשישים. אפשר להעסיק אותה במשרה חלקית או מלאה, לבקש ממנה להגיע לכמה שעות בשבוע או להעדיף התנהלות המבוססת על תמיכה במשך 24 שעות ביממה.

איך בוחרים עוזרת בית דרך חברת סיעוד?

יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר בוחרים עוזרת בית דרך חברת סיעוד. ראשית, לא כל החברות יודעות להתאים במדויק אחות סיעודית שהיא גם עוזרת בית לכל מטופל. על החברה להתחשב במין, בגיל, בשפת האם ובסוג ההתמחות אשר לה זקוק הלקוח. רק כך ניתן לרכז את היתרונות של עוזרת בית ואחות סיעודית תחת קורת גג אחת.
שנית, רצוי לאסוף כמה שיותר המלצות על חברות שעוסקות בתחום הסיעוד. אפשר להגיע לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ולקבל פרטים על נתוני העסקה. לאחר מכן אפשר גם לפגוש את האחות עצמה, על מנת לבחון את הדינאמיקה מול בני המשפחה ואת היחס האישי. מומלץ להקדיש לפחות כמה ימים להשוואה בין שירותי סיעוד ולא להאיץ את תהליך קבלת ההחלטות.

התאמת העזרה לגיל הזהב

מבוגרים במצב סיעודי לא צריכים להתמודד לבדם עם הקשיים בניהול משק הבית. כדאי להצמיד עבורם עוזרת בית עם הסמכה בתחום הסיעוד ולשפר את הכלים הנחוצים לטיפול. אפשר לתאם שירות סיעודי באופן גמיש ובהתאמה לצרכי גיל הזהב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים