כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לבחירת תריסים לבית שלכם

התריסים הם חלק בלתי נפרד מהבית. הם מספקים לנו צל ופרטיות, וקשה מאוד לבנות בית ללא התקנה של כמה מהם ברחבי הבית. במאמר הבא נספר לכם על הסוגים השונים על מנת שתגיעו להחלטה.

30/03/2016
כיום ניתן להסיג סוגים רבים ומגוונים של תריסים, אשר לכל אחד עיצוב שונה, שימוש שונה ויתרונות שונים. כיוון שכל בית בנוי ומעוצב בצורה שונה יש צורך להתאים לו את התריסים האופטימליים ביותר עבורו. אילו תריסים קיימים בשוק ובאילו כדאי לבחור?

תריסים ונציאנים

תריסים אלו הינם תריסים המורכבים מרצועות עץ מעוצבות, אשר ניתן לגלגל ולשלוט על גובהם בכל עת. תריס ונציאני איכותי הינו התריס הטוב ביותר לשליטה על מידת האור החודר אל תוך החדר, בשל האפשרות לשנות את זווית כל התריסים כרצוננו. בנוסף, כיום ניתן למצוא תריסים ונציאנים מעוצבים ביותר, אשר תורמים רבות למראה החדש.

תריסי אלומיניום

תריסים אלה יכולים להגיע במגוון סגנונות, אולם הנפוץ ביותר הינו תריס גלילה. תריסים מאלומיניום מתאימים לכל כיס ולהם יתרונות רבים כגון ניקיון קל ופשוט (בניגוד לתריסי עץ), עיצוב מבריק ויוקרתי ועמידות החומר, אשר הינה כנראה הסיבה הטובה ביותר לרכוש תריסים מאלומיניום.

תריסי אור

תריסים אלה עובדים על העקרונות של תריסים ונציאנים, אשר ניתן לשנות בהם את זווית התריסים. בניגוד לתריסים ונציאנים, תריסי אור נשארים במקום קבוע, ולא ניתן לשנות את גובהם, אולם ניתן לפתוח את התריס הצדה והוא ייאסף לתוך עצמו ויעלם מהעין. תריסי אור מגיעים כיום בעיקר מאלומיניום, והם נחשבים לאיכותיים ויוקרתיים למדי. כיום ניתן גם להתקין עזר בטיחותי לתריס, אשר נועד בכדי להגן על ילדים קטנים מלהרים את התריס בעצמם, והוא אינו מאפשר הרמה ידנית של התריס, ולכן תריסי אור יכולים להוות פתרון מושלם עבור בתים בהם ישנם ילדים קטנים.

תריס חשמלי

תריסים חשמליים הינם תריסים נוחים ביותר לשימוש. תריסים אלה עובדים ככל תריסי הגלילה, אולם הפעולה נעשית בצורה אלקטרונית לגמרי, ללא מאמץ של המשתמש. תריסים חשמליים איכותיים יכולים להחזיק שנים רבות, והינם עמידים ביותר לאורך השנים. נוסף על עמידותם ונוחות השימוש בהם, תריסים חשמליים מגיעים כיום במגוון עיצובים מרהיבים, אשר יכולים להוסיף לעיצוב הכללי של הבית והחלל, וכן אף להעלים את התריס כמעט לחלוטין כשהוא סגור בעזרת מראה המדמה קיר לבנים.

תריס רפרפה

תריס רפרפה הינו תריס המסתובב סביב ציר. לרוב תריסים אלה עשויים משני חומרים אפשריים- אלומיניום או פלסטיק. מסביב לתריס ישנה מסגרת אלומיניום, וידית המאפשרת פתיחה או סגירה של שלבי התריס. גם תריסים אלה מגיעים בשלל צבעים ועיצובים. כמו כן, ניתן לרכוש תריסים חשמליים מסוג זה, אשר מאפשרים שליטה מלאה על כמות האור החודרת אל החדר, לצד מנגנון חשמלי לשם שליטה מרחוק בתריס.

כיום ישנו מגוון עצום של תריסים מהם ניתן לבחור

עם מגוון התריסים הקיים, כל אחד יכול להתאים לביתו את התריס הטוב ביותר, אשר יתאים לדיירים הן מבחינת נוחות השימוש והן מבחינת עיצוב הבית. מומלץ לבחור את התריסים האיכותיים ביותר על מנת שיספיקו לזמן רב, ולאו דווקא לבחור את התריס הזול ביותר. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים