כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל היתרונות של ליטוש יהלום לרצפות בדירה

אם אתם רוצים שהרצפה בביתכם תהיה מבריקה לאורך זמן, ותספק לביתכם מראה יוקרתי ומופלא, ליטוש יהלום זאת בדיוק התשובה. מהו ליטוש יהלום ומהם יתרונותיו? את כל התשובות תמצאו כאן.

05/04/2016

מהו ליטוש יהלום?

ליטוש יהלום הוא ליטוש מרצפות שמתבצע באמצעות מלטשות יהלום – ומכאן שמו. מדובר בפעולה שבמהלכה משייפים את מרצפות האבן ומסירים מהן את השכבה העליונה. כתוצאה מכך מוסרת השכבה כולה, שמתאפיינת בדרך כלל בהרבה מאוד כתמים שלא ירדו עד היום והרבה פעמים גם בסדקים ובחורים קטנים או גדולים, ונחשפת השכבה שמתחתיה – שהיא שכבת אבן חלקה לחלוטין. משמעות הדבר היא, שלאחר ביצוע ליטוש יהלום למרצפות, מתקבל ריצוף מבריק ושלם, שנראה ממש כמו ריצוף חדש.

האם הליטוש אינו מזיק לאבן?

האם הליטוש אינו מזיק לאבן?
ממש לא, ולמעשה – ההפך הוא הנכון. הליטוש אינו גורם לשום שריטה על המרצפות, שכן הוא מסיר את השכבה העליונה כולה, ופשוט חושף את השכבה שמתחתיה. האבן אינה נפגעת בכלל וגם אינה נחלשת, ואתם מקבלים ריצוף חדש של ממש.

אז מה היתרונות שמספק ליטוש יהלום?

הנה לפניכם הרשימה כולה:
• חידוש מראה המרצפות – השכבה השנייה שנחשפת כתוצאה מהליטוש היא שכבת אבן חלקה ומבריקה, ללא כתמים וללא שריטות. לכן, כשמבצעים ליטוש יהלום בעצם מקבלים את המראה המקורי של האבן – זה שהיה לה כשנרכשה בחנות.

• חיסכון משמעותי בעלויות – אם מצב הרצפה הגיע לכדי כ שכבר חשבתם להחליף את הריצוף כולו, הרי שבאמצעות ליטוש יהלום אתם יכולים לקבל ריצוף לגמרי חדש, ולחסוך באופן משמעותי בהוצאות. אחרי הכול, העלויות הנדרשות לצורך ריצוף מחדש אינן מסתיימות באלה הנדרשות לרכישת המרצפות עצמן, אלא אליהן יש להוסיף את ההוצאות על עבודות הפירוק והריצוף מחדש – דבר שיכול להסתכם בסכומים גבוהים ביותר. כשבוחרים באפשרות של ליטוש יהלום חוסכים הרבה מאוד כסף, ונהנים מתוצאות נהדרות.

• משטח ישר ללא הפרשי גובה – ליטוש אבן לא רק מחדש את המרצפות, אלא גם מיישר אותן, כך שבסיום העבודה אפשר ליהנות ממשטח ישר לגמרי שתורם לעיצוב כללי יפהפה.

• עבודה ללא לכלוך – ליטוש יהלום מתבצע על בסיס מים, כך שלא נוצר אבק במהלך תהליך השיוף ובסיום העבודה השטח נשאר נקי ומבריק.

• הבוהק שבליטוש – לאחר סיום הליטוש עצמו מבצעים פוליש קריסטלי, אשר גם מגן על האבן מפני מים ונוזלים אחרים, וגם מספק לה מראה מבריק. התוצאה – מושלמת.

לחדש את מראה האבן

ליטוש יהלום הוא פעולה שכדאי לבצע אחת למספר שנים ו/או על פי הצורך, על מנת לחדש את מראה האבן וליהנות מריצוף חלק ומבריק. חשוב לציין כי הליטוש אינו מתאים למרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן, אלא רק למרצפות אבן לסוגן. על מנת שהתוצאות תהיינה מושלמות באמת, חשוב לפנות אל חברה המתמחה בתחום של ליטוש אבן, לוודא שהיא עושה שימוש בציוד מתקדם מתאים ושהיא מספקת תעודת אחריות. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים