כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת מלגזון יד שנייה

מלגזונים יכולים להוות יופי של פתרון עבור בעלי מפעלים או מחסנים רחבי ידיים, למשל, הזקוקים לכלי שינוע יעיל ופשוט. אם אתם מתעניינים לאחרונה ברכישת מלגזונים, הרשו לנו להזמין אתכם להקדיש כמה דקות לקריאת המאמר שלפניכם, שבו נספק לכם מספר טיפים לפני רכישת מלגזון יד שנייה.

10/04/2016

אפיינו את הצרכים שלכם בצורה מדויקת

ישנם לא מעט צרכנים המייחסים חשיבות רבה בראש ובראשונה לתכונות של המלגזון, לפני שהם נותנים את הדעת לצרכים הספציפיים שלהם. כתוצאה מכך, ייתכן מצב שבו בעל המפעל למשל רוכש מלגזון מצוין ואיכותי, שפשוט לא מתאים לצרכים שלו מבחינות שונות. על מנת למנוע מצבים מעין אלה, חשוב ביותר בשלב הראשוני להקדיש תשומת לב מיוחדת לצרכי העבודה שלכם תוך מתן התייחסות לגובה ההרמה הדרוש, העומסים שבהם יצטרך לעמוד המלגזון, רוחב המעברים שבהם צפוי המלגזון להתנייד ועוד. רק לאחר שתאפיינו במדויק את הצרכים שלכם מהמלגזון, תוכלו לבצע את ההתאמה המושלמת בין המלגזון לדרישות העבודה.

הכינו שיעורי בית

הכינו שיעורי בית
נכון להיום קיים מגוון רחב ביותר של מלגזונים הניתנים לרכישה בארץ ובקלות רבה מאוד ניתן להסתנוור מהשפע ומהמגוון. על מנת שתוכלו לבחור נכון, מומלץ שלא לגשת למשווקים מבלי שתלמדו ראשית את הנושא בצורה איכותית. קראו על המלגזונים, למדו על ההבדלים בין הכלים השונים, הקפידו להבין את המשמעויות של המושגים השונים, כמו לדוגמה גובה המסגרת או גובה שן מינימלי ועוד. המציאות בשטח מראה שלא אחת המשווקים מנצלים את בורות הצרכנים. אל תתנו לזה לקרות גם לכם.

תנאי האחריות

כשבאים לרכוש מלגזון יד שנייה, צריך לקחת בחשבון שמבחינה מכנית הכלי כבר לא נמצא בשיאו. אמנם ישנם לא מעט מלגזונים משומשים שתוחזקו בצורה נאותה ולפיכך נמצאים במצב מכני מצוין, אך בכל מקרה חשוב להתייחס לנושא התחזוקה של המלגזון לפני הרכישה. מומלץ מאוד לקחת את המלגזון לבדיקה מקיפה אצל איש מקצוע וכן מומלץ לוודא שאתם מקבלים אחריות מקיפה במידת האפשר על המערכות השונות של המלגזון. למעשה, במקרים לא מעטים הבחירה הסופית תתבסס על תנאי האחריות.

כל השירותים במקום אחד

ישנן חברות המשווקות מלגזונים משומשים, המספקות בנוסף שירותי תיקונים ואחזקה למלגזונים. מומלץ תמיד לתת עדיפות לחברות מסוג זה מכיוון שמדובר בחברות העומדות באופן מלא מאחורי הכלים שהן משווקות. כמו כן, כאשר בוחרים לרכוש מלגזון מחברה המספקת גם שירותי תיקונים ואחזקה, נחסך הצורך לעבוד מול מספר חברות במקביל. באופן כללי מומלץ לרכוש מלגזונים מחברות העוסקות בתחום ולא מבעלי מפעלים או מחסנים.

זמינות חלקי החילוף

הקפידו לתת עדיפות לדגמים שיש עבורם חלקי חילוף זמינים בארץ. שימו לב – ישנם דגמי מלגזונים שלא פשוט ואף מאתגר מאוד להשיג עבורם חלקי חילוף בישראל. במקרה של תקלה בדגמים אלו, אתם עשויים למצוא את עצמכם ללא מלגזון במשך תקופה ארוכה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים