כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ריהוט משרדי – להצלחה בלימודים

מחקרים כבר הוכיחו: ריהוט משרדי נוח משפר את תפוקתם של אנשים שעובדים בעבודה משרדית. הקשר ברור: כשנוח לעובד הוא נינוח יותר ורגוע יותר, ולכן גם ממוקד יותר בעבודה ומנצל את זמנו ביעילות הרבה יותר גבוהה. החדשות הן, שזה תקף גם עבור סטודנטים: ככל שיהיה לכם נוח יותר כשאתם לומדים למבחן או כותבים עבודה – התוצאות תהיינה הרבה יותר טובות. אז איך בוחרים ריהוט משרדי? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

26/12/2012

נעים מאוד: ארגונומיה

כסטודנטים שצריכים ללמוד לפחות בחלק משעות היום, כשאתם מתכוונים לרהט את חדרכם חשוב שתגדירו מקום ייעודי לשולחן כתיבה, לכיסא, לשידת אחסון לניירת ולחפצים נוספים וכמובן – מדפים שעליהם תוכלו להניח את ספרי הלימוד, את הקלסרים ועוד. אבל – לא מספיק שתכינו את המקום. חשוב שתבחרו רהיטים שיספקו לכם את הנוחות האולטימטיבית, כדי שבאמת תשתמשו בהם ולא תתחילו לחפש מקומות אחרים כדי להכין את מטלות השיעור או לכתוב את העבודות שלכם (מי אמר על המיטה?). כדי להבטיח לעצמכם נוחות מרבית, כדאי מאוד שתבחנו ריהוט משרדי ארגונומי – רהיטים הבנויים מתוך מטרה לשמור על בריאות הגוף.

הנדסת אנוש מדויקת

הנדסת אנוש מדויקת
ההגדרה המילולית של ארגונומיה היא הנדסת אנוש, ומשמעותה ביצוע מחקרים שונים שמטרתם לבחון את יחסי הגומלין בין האדם לבין מכשירים וחפצים שהוא משתמש בהם, כדי להפוך אותם לנוחים יותר ובריאותיים יותר עבורו. ריהוט משרדי הוא תחום שבו מיישמים את עקרונות הארגונומיה בצורה מדויקת, וכיום ניתן למצוא כיסאות משרדיים אורטופדיים שמאפשרים ישיבה ממושכת, שולחנות בגובה הנכון שנוח להניח עליהם מחברות וספרים וכמובן גם שולחנות מחשב המעוצבים בגובה ובממדים הנכונים, כדי לאפשר ליושב מולם להשתמש במחשב מבלי להזיק לבריאות גבו.

בחירה נכונה להצלחה

לאור כל האמור לעיל, ברור שרכישה של ריהוט משרדי איכותי, שיאפשר לכם לשבת לאורך זמן ליד שולחן הכתיבה ו/או המחשב, תתרום בצורה משמעותית להצלחה שלכם בלימודים. אם תבחרו נכון תוכלו לשבת בנוחות (ויהיה מי שיגיד אפילו בכיף...) ליד שולחן הכתיבה שלכם, לקרוא את חומר הלימודים ולבצע את כל המטלות שהוטלו עליכם במסגרת הקורסים השונים שאתם לומדים באוניברסיטה. רק כדי לחדד את העניין נבהיר, כי כמובן שההצלחה שלכם היא פונקציה של ההשקעה ושל ההתמדה שלכם, אבל בחירה נכונה של ריהוט משרדי תאפשר לכם למצות את פוטנציאל היכולת שלכם עד תומו.

היכן רוכשים ריהוט משרדי?

על מנת שתבטיחו לעצמכם ככל שניתן שנת לימודים מוצלחת, חשוב שתרכשו ריהוט משרדי בחנות המשווקת רהיטים איכותיים העשויים מחומרים חזקים ועמידים לאורך זמן. כמו כן חשוב שתוודאו שאתם מקבלים אחריות מלאה על המוצרים שאתם רוכשים – לכל צרה שלא תבוא. על מנת למקסם עוד יותר את ההצלחה שלכם, מומלץ להציב את הרהיטים בחדר בצורה שתאפשר לכם סביבת לימודים נכונה. כך למשל, לא מומלץ להציב את השולחן בקרבת היציאה מהחדר, כי זו פרצה שקוראת לגנב, ומאידך מומלץ שלא להציבו מול חלון, כדי שהשמש לא תסנוור אתכם. אם יש לכם מכר או מכרה עם רקע בעיצוב (לאו דווקא פנג שואי, אבל זאת גם אפשרות לא רעה) זה מצוין, אבל גם אם לא – בוודאי תצליחו לעשות זאת בעצמכם, כי אם אתם רוצים ללמוד ולהצליח – אין דבר שיעמוד בפני רצונכם. בהצלחה!

נכתב באדיבות י. מזרחי ריהוט משרדי ריהוט משרדי
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים