כרגע באתר
6
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לשיפוץ חדר האמבטיה

מעוניינים ברענון לבית? רוצים לשפץ ולשדרג את מראה חדר הרחצה? בעזרת מספר טיפים קטנים תוכלו להעניק לחדר הרחצה שלכם מראה אלגנטי ועיצוב רענן. גם אם אין ברצונכם לבצע שיפוץ כולל לחדר הרחצה, להחליף את הקרמיקה ואת הרצפות, ניתן רק להחליף מספר רהיטים מרכזיים בחדר הרחצה.

13/04/2016

בחירה במלקחון מעוצב

בחירה במלקחון מעוצב
המקלחון הוא ליבו של חדר הרחצה בכל בית. מדובר ברהיט גדול עם נוכחות. בחירה נכונה של מקלחון מעוצב תבטיח להעניק מראה אחר לחדר הרחצה. כיום מקלחונים מעוצבים הם אופנה שכאן כדי להישאר. קיים מגוון עצום של מקלחונים מעוצבים מזכוכית המשלבים חומרים שונים. מקלחונים מעוצבים מאפשרים לכם להיות מעורבים בתהליך עיצוב המקלחון ולהתאים אותו בדיוק למראה שדמיינתם. מדובר בשילוב מרשים של אסתטיקה ופרקטיות. הנה לפניכם מספר טיפים חשובים לבחירת מקלחונים לבית:

צורת המקלחון

צורת המקלחון נדמית לרבים כמובנת מאליה, אך עם זאת היא משתנה וניתן לבחור בין כמה אופציות שונות. צורות המקלחון הפופולריות הן: מקלחון חזיתי, מקלחון פינתי ומקלחון עגול. שימו לב, צורת המקלחון תשפיע רבות על חדר הרחצה. כמובן שכדאי לבחור בצורה מיוחדת, אשר תעניק מראה ואווירה ייחודיים, אך במקביל יש להקפיד על הרמוניה עם שאר חדר הרחצה.

דלתות המקלחון

דלתות המקלחון גם הן מגיעות בשתי אופציות עיקריות – דלתות הזזה ודלתות מתקפלות. כאן העיצוב והמראה עשויים להיות פחות קריטיים ומומלץ לשים דגש על הצד הפרקטי. וודאו כי הדלתות נוחות עבורכם. כמובן שעל הדלתות להתאים למבנה המקלחון שבחרתם. שימו לב, במידה ואתם בוחרים בדלתות נפתחות יש לוודא מראש כי אכן קיים שטח מתאים לכך בחדר הרחצה או במקלחון.

זכוכית המקלחון

שתי האפשרויות הפופולריות ביותר בזכוכית מקלחון הן הזכוכית הרגילה והזכוכית החלבית. כמובן שנוחות משחקת כאן תפקיד חשוב. שאלו את עצמכם האם אתם מעוניינים שהמקלחון יהיה שקוף, ייתכן ותעדיפו משחק בין זכוכית חלבית לשקופה. כך חלקים מסויימים יהיו שקופים וחלק יסתירו את תוך המקלחון. מומלץ לוודא כי הזכוכית משתלבת בצורה הרמונית יחד עם שאר הזכוכיות הנמצאות בחדר הרחצה – המראה, החלונות וכדומה.

מראה חדש ללא מאמץ

שיפוץ חדר הרחצה הוא לא כזה אירוע גדול כמו שנוטים לחשוב. כמובן שניתן תמיד לבצע שינוי משמעותי ולהפוך לגמרי את חדר הרחצה בשיפוצים עד היסוד. עם זאת, גם בהחלפת מספר רהיטים מרכזיים, ניתן להעניק מראה חדש ומעוצב לחדר הרחצה ללא יותר מידי כאב ראש. הקפידו לאתר רהיטים איכותיים ולוודא כי הם מותקנים בצורה טובה בחדר האמבטיה. בנוסף, שמרו על ניקיון ותחזוקה מתאימים של הרהיטים (בעיקר ניקיון אבנית), על מנת להבטיח כי אורך החיים שלהם יהיה כמה שיותר ארוך. במידה ואתם מתבלטים או שאתם פשוט לא מומחים בעיצוב, תמיד ניתן להיעזר במעצבי פנים שיוכלו לשלב את הטעם שלכם עם סגנון עיצובי מתקדם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים